Maciej Kurzajewski całkiem niedawno rozwiódł się z Pauliną Smaszcz. Obydwoje nie żywią do siebie negatywnych emocji i rozeszli się w pokojowy oraz dojrzały sposób. Dziennikarka ma jednak pewien warunek dla potencjalnej, nowej partnerki byłego męża.

Wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z magazynem „Twoje Imperium”. Co konkretnie miała do przekazania?

Maciej Kurzajewski: Co musi zrobić jego nowa partnerka?

Jaki warunek postawiła Paulina Smaszcz przed ewentualną ukochaną Kurzajewskiego? Nad jego słusznością nie ma się co zastanawiać i wcale nie świadczy o tym, że była żona dziennikarza jest despotyczna. We wspomnianym wyżej wywiadzie stwierdziła bowiem, że oczekuje, by jego nowa partnerka uszanowała jego przeszłość, konkretnie fakt posiadania synów i konieczność spędzania z nimi czasu. To zupełnie zrozumiałe.

Zdarzają się bowiem przypadki, w którym nowy partner chciałby, aby jej druga połówka całkowicie odcięła się od tego, co było kiedyś i rozpoczęła z nim zupełnie nowe życie. Nie wydaje się jednak, by Maciej Kurzajewski interesował się takimi kobietami, bo jemu samemu na pewno zależy na tym, by utrzymać dobre relacje z synami.

Co ciekawe, sama Paulina Smaszcz nie wyklucza ewentualnej relacji koleżeńskiej z przyszłą partnerką byłego męża. Jeśli ta okazałaby się sympatyczną, będącą w porządku wobec niej osobą, jest otwarta nawet na przyjaźń. Takie przypadki też się przecież zdarzały.

Póki co jednak nic nie wiadomo o ewentualnej partnerce Kurzajewskiego, choć media na pewną będą mu taką sugerowały w różnych plotkach. Podobnie było przecież z Mikołajem Roznerskim niedługo po tym, jak rozstał się on z Adrianą Kalską. Od tego czasu aktorowi przypisywano już kilka innych, potencjalnych ukochanych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok

Źródło: Pomponik.pl/Twoje Imperium

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl