Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz? W 2017 roku aktorka przeszła zawał, który odcisnął ogromne piętno na jej życiu zawodowym i prywatnym. Ze względu na stan zdrowia artystka postanowiła zdecydowanie zwolnić tempo. Czym obecnie zajmuje się jedna z najwybitniejszych polskich aktorek? Czy gwiazda podjęła decyzję o zakończeniu kariery? Dowiedzmy się.

Aktorka z ogromnym dorobkiem artystycznym ma na swoim koncie ponad 80 ról filmowych i serialowych. Nie bez przyczyny nazywana jest Pierwszą Damą polskiego kina. Przed kamerą zadebiutowała jako młodziutka uczennica. Czy będziemy mieli jeszcze okazję zobaczyć ją na ekranie?

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz?

W styczniu 2018 roku gwiazda zrezygnowała z roli jurora w programie Taniec z Gwiazdami. Decyzję tę podjęła ze względu na problemy z sercem, które finalnie doprowadziły do zawału. Wielu widzów jednogłośnie stwierdza, że jej udział w programie wnosił do całej produkcji dużo radości, dystansu i kolorytu. 

Czy Beata Tyszkiewicz jest chora?

Beata Tyszkiewicz (80 l.), w rozmowie z Super Expressem odniosła się do poważnych doniesień, jakoby miała borykać się z nowotworem:

– Bardzo dobrze się czuję. Ja wiem, że przez ostatnie miesiące się różne rzeczy mówi, ale proszę tego nie brać na poważnie. To, że walczę z rakiem, to coś nowego, tego jeszcze nie słyszałam. Na szczęście sprawy szpitalne to już było, minęło- zapewnia. 

Czy Beata Tyszkiewicz kończy karierę?

Pod koniec 2018 roku gwiazda odniosła się do pytań, związanych z jej przyszłością w zawodzie aktora. Niestety, jej wypowiedź nie pozostawia złudzeń:

-Ja się już chyba napracowałam w życiu, nie? Wypada zacząć odpoczywać.

O aktorstwie kilka słów…

Choć wielu fanom kina Beata Tyszkiewicz jawi się jako jedna z największych polskich gwiazd, z dystansem przyznaje, że zupełnie nie myśli o sobie w ten sposób:

– Ja nie jestem aktorką z urodzenia, taką przejętą. Nigdy o sobie nie myślałam „artystka”, „aktorka”. Tak się zdarzyło w moim życiu, prawdopodobnie dlatego, że byłam fotogeniczna albo że nie sprawiało mi kłopotu chodzenie w długiej sukni.

Beata Tyszkiewicz to ikona polskiego kina. Jej rola w Zemście, Popiołach czy Seksmisji to już klasyka. Jeśli aktorka faktycznie podjęła decyzję o zakończeniu kariery, życzymy jej dużo zdrowia i wielu radosnych chwil!

Zobaczcie zdjęcia Beaty Tyszkiewicz. Piękna?

Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz?
instagram.com gazeta_wyborcza

Beata Tyszkiewicz to czołowa gwiazda polskiego kina. Angażowana do filmów Andrzeja Wajdy i Agnieszki Holland stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych aktorek. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułObsesja na punkcie kota. 8 oznak, że ją masz!
Następny artykułCo studiuje Monika Miller? To poważny kierunek na warszawskiej uczelni
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.