Córka została ukarana przez swojego tatę. Trwające w nieskończoność rozmowy, spowodowały, że nabiła rachunek telefoniczny na 500 złotych. Rozwścieczony ojciec nie zamierzał przejść obojętnie obok jej karygodnego zachowania. Gdy zobaczycie, co zrobił mężczyzna, zaniemówicie. Aż trudno uwierzyć w pomysł, który narodził się w jego głowie.

Gdy 13-latka dowiedziała się, jak ogromną kwotę zmuszony będzie zapłacić jej tata, miała pełną świadomość, że tym razem nie obejdzie się bez awantury. Ze wszystkich sił starała się stworzyć realne wytłumaczenie, dotyczące jej przerażającego przewinienia. Zachowanie jej ojca wprawiło ją w osłupienie. Czegoś podobnego nigdy nie mogłaby się spodziewać.

Córka nabiła niebotycznie wysoki rachunek telefoniczny 

13-letnia na co dzień mieszka w Hanoverze wraz ze swoim ukochanym ojcem. Kiedy mężczyzna zobaczył kwotę, którą nabiła jego córka, postanowił ją ukarać. Tym razem jednak zamiast krzyku czy kolejnej nadaremnej awantury wpadł na coś zupełnie innego. Pomysł, który narodził się w jego głowie, w sieci wywołał poruszenie.

Jared, ponieważ tak nazywa się tata dziewczynki na jej szafie wypełnionej po brzegi ubraniami i dodatkami, umieścił kłódkę. Aby odzyskać swoją własność, zmuszona była wykonać szereg zadań.

Jaką karę wymyślił ojciec?

Na ulubionych rzeczach swojej córki umieścił żółte karteczki z tajemniczą numeracją. Każda z cyferek odpowiadała liczbie nowych obowiązków, które musi zrealizować. Dopiero ich sumienne wykonanie zagwarantuje jej zwrot utraconych fantów. W międzyczasie kupił jej 3 zestawy ubrań, które mogła nosić. 

Co ciekawe, dziewczynka przyjęła karę z godnością i nie zamierzała dyskutować ze swoim ojcem. 

-Powiedziała do mnie: wiesz tato, wiem, że mnie kochasz, wiem, że nawaliłam i będę pracować nad tym, aby się poprawić- wspomina Jared.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka
facebook.com

Córka nabiła niebotycznie wysoki rachunek telefoniczny. 

Córka
facebook.com

Ojciec obmyślił sposób, by ją ukarać. 

Córka
facebook.com

Jego kreatywność zachwyciła Internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nad Pawłem Królikowskim czuwa żona. Choroba pierwszy raz dała o sobie znać już lata temu
  2. Jurek Owsiak ma kłopoty z prawem. Ludzka podłość nie zna granic
  3. Dominika Gwit zostanie drugą Dorotą Szelągowską? Gwiazda pokazała świąteczny dom
  4. Syn Maryli Rodowicz źle znosi rozwód rodziców. „Nie może stanąć po jednej stronie konfliktu”
  5. „Utrzymuje mnie 5 facetów. Dzięki temu spłaciłam dług rodziców i mogłam pójść na studia, nie żałuję”
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci
Poprzedni artykułJustyna Pochanke w ogniu krytyki. Poseł nie zostawił na niej suchej nitki „Jak bufetowa w latach 80”
Następny artykułLeżakowanie dla psów. Najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.