Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czarno białe zdjęcie na profilu Małgorzaty Tomaszewskiej. Wszyscy żegnają gwiazdę TVP
Michał Fitz
Michał Fitz 10.01.2023 08:59

Czarno białe zdjęcie na profilu Małgorzaty Tomaszewskiej. Wszyscy żegnają gwiazdę TVP

Małgorzata Tomaszewska
fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska w swojej karierze prowadziła już kilka programów i zdążyła zżyć się z ich uczestnikami. W kilku przypadkach udało jej się nawet nawiązać szczególne relacje. Niestety, jednej z nich nie będzie już w stanie kontynuować. Z tego względu opublikowała smutny wpis.

Prezenterka pożegnała w nim swojego znajomego. Poświęciła mu dużo tekstu, w którym opisała go w zasadzie w samych superlatywach. Widać, że będzie za nim szczerze tęskniła.

Małgorzata Tomaszewska żegna uczestnika programu

Na profilu prowadzącej „The Voice Senior” pojawił się przykry wpis okraszony czarno białym zdjęciem Tomaszewskiej i Adama, uczestnika wspomnianego wyżej programu. Kobieta przy okazji nagrywania show mogła nawiązać kilka bliższych relacji, a ta była jedną z nich.

Jak wspomina, Adam niezwykle zaciekawił i zauroczył ją swoją osobą. Szczególnie imponowało jej to, jak barwnie potrafił opowiadać o swoich niełatwych perypetiach życiowych. Prezenterka zaznaczyła, że dziś już rozumie, dlaczego mężczyzna wtedy mówił jej o sobie tak, jakby podsumowywał życie.

Pamiętam, jak cudownie opowiadał i dziękował swojej żonie, wspominał długie rejsy, ciekawy występy i dawną rzeczywistość w Polsce napisała Tomaszewska.

Na koniec Małgorzata Tomaszewska zwróciła się także do rodziny Adama. Wyznała, że chce ją bardzo wesprzeć w tym trudnym okresie i podkreśliła, że mężczyzna wypowiadał się o wszystkich jej członkach w bardzo ciepłych słowach. Prezenterka zdradziła również, że w kolejnych odcinkach programu przygotowana zostanie niespodzianka na cześć Adama.

Nie tylko Małgorzata Tomaszewska musi mierzyć się ze stratami

To, jak czuje się teraz Małgorzata Tomaszewska, na pewno bardzo dobrze rozumie Marta Manowska. W końcu ta druga pracuje od lat przy „Sanatorium miłości” oraz „Rolnik szuka żony”, w których występują seniorzy. Niestety, kilku z nich przyszło jej już pożegnać.

W ubiegłym roku żegnała, chociażby Krzysztofa z drugiego z wyżej wymienionych show, na którego ślubie była kilka miesięcy wcześniej. Mężczyzna ostatecznie jednak odebrał sobie życie.

Zobacz zdjęcie:

 

Małgorzata Tomaszewska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie!  Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!