Daniel postanowił podzielić się swoimi metodami na podryw w sieci, co nie przeszło bez echa. Wpis mężczyzny podpisanego jedynie imieniem poważnie wstrząsnął komentującymi. Dlaczego? Wystarczy przeczytać jedno zdanie, by domyślić się, skąd oburzenie internautów. Opowiem wam, co za nowe buty potrafią zrobić biedne dziewczyny. Nie mają hamulców – czytamy.

Daniel to chłopak z bogatej rodziny, a przynajmniej tak się przedstawia. Sam nie ma najwyraźniej problemów z pieniędzmi, a także, jak się szybko dowiadujemy, z wykorzystywaniem kobiet w wyjątkowo podły sposób. Wpis mężczyzny ciężko czytać bez ciarek wstydu i żenady.

Daniel: Biedne dziewczyny nie mają hamulców

Swoją historię rozpoczął na pewnym popularnym forum z grubej rury.

– Opowiem wam, co za nowe buty potrafią zrobić biedne dziewczyny. Nie mają hamulców, naprawdę aż miło się patrzy, jak robią z siebie zwierzęta. Wyrywam je cały czas i mam raj – pisze.

Dalej opowiada, jak wyciąga ofiary z podrzędnych, studenckich klubów i imponuje im pieniędzmi. Zabiera w eleganckie miejsca, kupuje nowe ubrania i biżuterię. Jednak nie ma nic za darmo.

– Wiadomo, że będzie czuła, że jest mi coś winna, po tym jak z biednej paskudy zrobiłem normalną, zadbaną dziewczynę. Właśnie przez poczucie winy jest w stanie zrobić dla mnie WSZYSTKO i wcale nie przesadzam.

  1. Milioner pogrążony w żałobie, nic nie dało się zrobić. Rodzinna tragedia wstrząsnęła światem
  2. Gwiazda filmu „Kogel-mogel” ma bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Boi się o swoje życie?

Niegodziwa metoda na podryw

– Luksusy za darmo trwają przez chwilę, potem te wieśniary muszą sobie zapracować na dalszą miłość. W łóżku robią wszystko. Dosłownie wszystko. Trójkąty, orgie, dają się poniżać jak mi się żywnie podoba, wszystko za markowe szpilki, w dodatku modne kilka lat temu. Gdyby to nie było takie żałosne, mogłoby być nawet śmieszne – pisze Daniel.

Dalej pisze, że dziewczyny szybko mu się nudzą – wtedy wyrzuca je ze swojego życia i ucina wszystkie kontakty. Grozi im też, że jeśli będą próbowały do niego wrócić, albo szukać zemsty, on ujawni wszystko, co robiły w łóżku. Twierdzi, że ma na to dowody. Na forum natychmiast zawrzało.

– Mam szczerą nadzieję, że któraś z nich będzie na tyle rozsądna, żeby cię gdzieś zgłosić. Na takiego cwaniaka zawsze się coś znajdzie, a bogaty tatuś nie pomoże – napisał jeden z anonimowych internautów.

– Te laski powinny się skrzyknąć i jakoś ostrzegać inne przed tobą. Nie dość, że z ciebie prostak i pasożyt to pewnie jeszcze zarażasz je jakimś syfem – napisała pod postem Weronika.

Co myślicie o takim podejściu? Myślicie, że Daniel tylko się – w bardzo specyficzny sposób – przechwala?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Daniel
fot. Andrea Piacquadio

Metody Daniela są dość, delikatnie mówiąc, kontrowersyjne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polska policja podała przykre informacje. Nie żyje 25 osób, 189 rannych
  2. Tragiczna wiadomość sprzed kilku godzin. Jego filmy kochali wszyscy, nie żyje legenda
  3. Pamiętacie Peggy ze ”Świata według Bundych”? Niesamowite, jak dziś wygląda
  4. Juror ”Mam talent” złamał kręgosłup. Przewrócił się na rowerze
  5. Weszła do sklepu po parę owoców, przy kasie ją poraziło. Tak drogo jeszcze nie było, za polskie jabłka zapłacisz fortunę

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 
 
Poprzedni artykułKatarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę. Internautka nie zostawiła na niej suchej nitki
Następny artykułOwczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.