W trakcie jednej z ostatnich transmisji programu „DDTVN”, którą prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, odbyła się rozmowa na temat Toma Cruise’a, której gościem była Anna Wendzikowska. Aktorka zdecydowała się na kontrowersyjne stwierdzenie.

Wprost powiedziała bowiem, jacy mężczyźni nie są według niej przystojni. Opinia publiczna oburzyła się jej słowami.

„DDTVN”: Anna Wendzikowska o wzroście mężczyzn

Choć rozmowa kręciła się generalnie wokół stylu życia aktora oraz jego ról, w pewnym momencie zeszła także na kwestię jego wyglądu. Wówczas Anna Wendzikowska stwierdziła, że nie do końca jej się podoba, ponieważ jest za niski. Stwierdziła, że nie uważa, że dobrze wygląda, gdy ma obok siebie o głowę wyższe partnerki.

– Dla mnie, jeśli mężczyzna ma 170 centymetrów wzrostu, to trudno o nim mówić, że jest przystojny skwitowała aktorka.

Wówczas sporym wyczuciem wykazała się Agnieszka Woźniak-Starak, która weszła swojej rozmówczyni w słowo, by zaznaczyć, że przecież nawet niscy mężczyźni potrafią być przystojni, a ten przymiotnik nie jest zarezerwowany tylko dla postawnych facetów. Podkreśliła przy tym, że nie chce, by widzowie poczuli się urażeni opiniami wypowiadanymi w trakcie programu. Wendzikowska nieco się tą uwagą zmieszała, dlatego natychmiast sprostowała, że to jedynie jej prywatna opinia.

– Mówię tylko o swoich odczuciach, przepraszam, jeśli kogoś uraziłam tłumaczyła aktorka.

Choć sprawa na wizji szybko została wyjaśniona, nie uciekła uwadze internautów. W sieci temat ten nagłośniła youtuberka, Anna Szlęzak, która wymownymi emotikonami określiła, że to, co powiedziała aktorka, było nie na miejscu. Przy okazji pochwaliła jedną z prowadzących za odpowiednią reakcję. Komentujący internauci nie szczędzili kąśliwych komentarzy pod adresem Wendzikowskiej.

– Wysokie te wymagania jak na matkę samotnie wychowującą dzieci pochodzące zresztą od różnych ojców – docina aktorce jeden z komentujących.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl