Lelum.pl > Ddtvn

Ddtvn

Małgorzata Rozenek
12.11.2022 19:30 Widzowie DDTVN znów wściekli po wystąpieniu Małgorzaty Rozenek. Zauważono, co robi w trakcie programu

Biorąc pod uwagę aktywność telewidzów „DDTVN” w sieci, można odnieść wrażenie, że Małgorzata Rozenek jest najmniej lubianą prezenterką. W mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zarzuty pod jej adresem. Co według oglądających robi nie tak? Warto zaznaczyć, że praktycznie pod każdym postem dotyczącym tej prowadzącej pojawiają się bardzo przykre komentarze na jej temat. Telewidzom przeszkadza wiele kwestii, właśnie doszła do nich kolejna.

Anna Wendzikowska
05.09.2022 00:24 Wydały się prawdziwe powody odejścia Wendzikowskiej z DDTVN. Dobitne słowa o ekipie programu

Wiele osób zastanawiało się, czemu Anna Wendzikowska odeszła niespodziewanie z „DDTVN”. Teraz postanowiła przerwać milczenie – nie miała nic dobrego do powiedzenia o swoich współpracownikach ze śniadaniówki. Dziennikarka prowadziła w „Dzień dobry TVN” kącik filmowy od 15 lat. Przeprowadzała wywiady z aktorami i zdawała relacje z ważnych wydarzeń w świecie kina. Teraz opowiedziała o kulisach odejścia z programu.

DDTVN
29.08.2022 21:01 Najpierw do studia „DDTVN” wyparowały dzieci Rozenek. Teraz Gosia wyjawiła wzruszające kulisy debiutu w programie

Małgorzata Rozenek bardzo długo marzyła o zostaniu prowadzącą „DDTVN”. Dziś wreszcie po raz pierwszy pojawiła się w studiu w tej roli. Jej rodzina przygotowała z tej okazji niesamowitą niespodziankę, znienacka pojawiając się na planie. Rozenek ma trzech synów: 16-letniego Stanisława, 12-letniego Tadeusza i Henryka, który urodził się w 2020 roku. Dziś cała trójka, wraz z jej mężem Radosławem Majdanem, zjawiła się w studiu „Dzień dobry TVN”.

Margaret
19.06.2022 14:21 Margaret zaprezentowała się w „DDTVN”. Jej wizerunek zaskoczył fanów, są zachwyceni

Margaret od czasu debiutu w 2013 roku wielokrotnie zaskakiwała swoich fanów zmianami wizerunku. Wielokrotnie zmieniała styl i kolor włosów. Teraz zaprezentowała się w studiu „Dzień dobry TVN” w całkiem nowym wcieleniu. Małgorzata Jamroży w całej swojej karierze imponowała nie tylko charyzmą sceniczną, ale też talentem, który przyniósł jej takie nagrody, jak MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Eska Music Awards i SuperJedynki.

Filip Chajzer
17.02.2022 10:49 Chciał tylko dotrzeć do studia „DDTVN”. Przykre, co dziś rano spotkało Filipa Chajzera

Filip Chajzer znajdował się w drodze do studia „Dzień dobry TVN” kiedy zdarzył się wypadek. Celebryta podzielił się na Instagramie nieprzyjemnym incydentem i wstawił zdjęcie, na którym cały obryzgany jest pianą. Wiemy, co się stało. Filip Chajzer z pewnością nie może narzekać na brak zajęć i zainteresowania mediów, jednak ostatnio o popularnym prezenterze zrobiło się wyjątkowo głośno. Prowadzący „Dzień Dobry TVN” stał się ofiarą burzy komentarzy, a nawet padł ofiarą hejtu. Wszystko za sprawą specjalnego, walentynkowego odcinka „Milionerów”.

Marcin Prokop
04.02.2022 18:05 Marcin Prokop i Anna Wendzikowska przyłapani w studiu DD TVN. Dziennikarz od razu zareagował: „Już mi stąd”

Marcin Prokop i Anna Wendzikowska prowadzą śniadaniowy program „Dzień dobry TVN”. Dziś kamerzyści obecni w studiu przyłapali ich na niezłych harcach. Dziennikarz zareagował od razu, przeganiając wścibskich filmowców. Zarówno Wendzikowska, jak i Prokop są związani ze stacją TVN od 2007 roku. Razem tworzą niezapomniany duet w śniadaniowym programie stacji. Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się niezwykłe nagranie.

Ewa Drzyzga
23.01.2022 16:52 Ewa Drzyzga pokazała, co stało się z jej twarzą tuż przed rozpoczęciem „Dzień dobry TVN”. „Uważajcie”

Ewa Drzyzga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Obecnie jest jedną z prowadzących poranny program „Dzień dobry TVN”. To właśnie tam, tuż przed wejściem na wizję, przydarzył się jej dziś bolesny wypadek. Drzyzga stała się powszechnie znana dzięki talk-show „Rozmowy w toku”, za którego prowadzenie była też wielokrotnie nagradzana. Od 2020 roku współprowadzi program śniadaniowy TVN. Co się tam dziś wydarzyło?

Marcin Prokop
18.01.2022 20:59 Dzisiaj w „DDTVN” doszło do nietypowych scen. Marcin Prokop przesadził?

W programie „Dzień Dobry TVN”, którego prowadzącymi byli Marcin Prokop i Dorota Wellman, gośćmi byli modelka Paula Tumala oraz lekarz medycyny estetycznej Marcin Ambroziak. Po emisji kobieta podzieliła się zaskakującą relacją. Paula Tumala jest modelką, która stała się słynna dzięki teledyskowi Cleo i Donatana „My Słowianie”. Program DDTVN dotyczył problemów zdrowotnych po operacji powiększenia piersi. Co zrobił Prokop?

Małgorzata Ohme
20.09.2021 20:28 Nieszczęśliwe zdarzenie z udziałem gwiazdy w studiu DDTVN. Jest zdjęcie

„Dzień Dobry TVN” to jeden z pierwszych tego typu programów w jakiejkolwiek polskiej stacji. Emitowany jest już bowiem od ponad 16 lat. Nie dziwi więc, że prowadzący format musieli zmagać się na planie z najróżniejszymi wypadkami. Jeden z nich przytrafił się przed kilkoma godzinami Małgorzacie Ohme. Zdjęcie opublikowane w sieci przez „DDTVN” zaskoczyło widzów.

Ireneusz Bieleninik
29.05.2021 19:13 Był gwiazdą programów TVN. Co teraz dzieje się z Ireneuszem Bieleninikiem? Wiele osób może się zdziwić

Ireneusz Bieleninik był prawdziwą gwiazdą TVN. Teraz wrócił do stacji, ale w roli gościa. Gwiazdor opowiedział o tym, czym zajmuje się aktualnie. Choć Ireneusz Bieleninik swoją karierę w mediach zaczynał od radia, to większość osób kojarzy go właśnie z czasów, kiedy współpracował ze stacją TVN. Mogliśmy go zobaczyć jako prowadzącego wielu imprez, a także programów. Można tu wspomnieć, chociażby niezwykle popularny niegdyś program „Siłacze”, czy też gry telewizyjne, które kusiły swoich widzów szybkim i zdawałoby się łatwym zarobkiem. Jednak Bieleninik już jakiś czas temu zniknął z TVN, co nie oznacza, że porzucił pracę w mediach.

Tomasz Kammel
26.05.2021 00:20 Kammel w trakcie „Pnś” dostał wiadomość od konkurencji z „DDTVN”. Opublikował jej treść

Tomasz Kammel jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd stacji TVP. Jak się okazało, prezenter dostał wiadomość od konkurencji, kiedy prowadził „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel ma ogromne doświadczenie jeżeli chodzi o pracę w telewizji. Nie powinien więc dziwić fakt, że prezenter ma pokaźne znajomości zarówno w TVP, jak i innych stacjach, które można oglądać w naszym kraju. Choć można się spodziewać, że przedstawiciele stacji TVP i TVN raczej nie powinni za sobą przepadać, to w przypadku programów śniadaniowych tych stacji jest zupełnie na odwrót.

DDTVN wpadka
24.05.2021 19:09 Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” okłamała widzów na wizji DDTVN

Uczestniczka najnowszej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” była gościem w DDTVN. Niestety podczas jej wywiadu miała miejsce potworna wpadka. W programie DDTVN można zobaczyć najróżniejszych gości. Od specjalistów w danych dziedzinach, przez gwiazdy, a kończąc na uczestnikach popularnych show telewizyjnych. Tym razem na kanapie w studiu zasiadła Iza, która wzięła udział w piątej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Co ciekawe towarzyszyła jej mama, a nie partner wybrany przez specjalistów odpowiedzialnych za dobieranie par w show. Dodatkowo to właśnie brak Kamila był powodem wpadki, jaką zaliczyła Iza.

Sylwia Bomba wykształcenie
07.04.2021 21:40 Sylwia Bomba ukończyła jedną z najsławniejszych szkół. Jej wykształcenie jest imponujące

Sylwia Bomba podczas swojej wizyty w DDTVN opowiedziała o swoim wykształceniu. Wielu jej fanów nie znało tego fragmentu z jej życia. Celebrytka ukończyła jedną z najsłynniejszych szkół w naszym kraju. Sylwia Bomba w świadomości wielu widzów zasłynęła dzięki udziałowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie show pokochali ją, dzięki niezwykle trafnym komentarzom, a dodatkowo sam jej wygląd również przykuwa spojrzenia. Sylwia Bomba jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wrzuca zdjęcia, a także wpisy dotyczącym życia prywatnego. Ostatnio była gościem programu „Dzień dobry TVN”, gdzie między innymi opowiedziała o swoim wykształceniu.

20.02.2021 13:38 Marcin Prokop zaliczył nietypową wpadkę w ,,DDTVN”. Z całej sytuacji wybrnął nienagannie

Wpadki na wizji to w dzisiejszych czasach coraz częstszy widok. Tym razem nietypowa i niewinna wpadka zdarzyła się Marcinowi Prokopowi podczas programu Dzień dobry TVN. Marcin Prokop, który jest ulubieńcem widzów, zaliczył małą wpadkę podczas programu. Dziennikarz zapomniał wyłączyć mikrofonu, kiedy to prosił ekipę o przysługę.

TVN
02.01.2021 17:21 Wpadka w TVN. Wszystko poszło na żywo. Prowadzący próbowali ratować sytuację do końca

W dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN doszło do niespotykanych scen. Prowadzący niestety nie przewiedzieli tego, co wydarzyło się na oczach wszystkich telewidzów. Podczas relacji z Londynu nagle wszyscy usłyszeli odgłosy piły. Okazało się, że mężczyźni, którzy pracowali nieopodal, właśnie pozbywali się świątecznych choinek. Dziennikarze nie przewidzieli, że podczas transmisji programu na żywo, nagle rozlegnie się huk. Prowadzący Dzień Dobry TVN zachowali jednak zimną krew i probowali ratować sytuację zabawnymi tekstami. Udało mi się?

Małgorzata Rozenek
29.08.2020 09:22 Małgorzata Rozenek odebrała pilny telefon od władz TVN. Niebywałe, co usłyszała

Okazuje się, że jej instagramowy żart na temat poprowadzenia DDTVN w parze z Radziem padł na bardzo podatny grunt. Kto wie, być może już wkrótce zobaczymy Małgorzatę i jej ukochanego w nowej roli. — Moglibyśmy razem z Radziem być parą prowadzących — napisała na Instagramie.Małgorzata Rozenek następczynią Kingi Rusin? Bardzo możliweCelebrytka nie ukrywała się z faktem, że chętnie przyjęłaby tę posadę i widziałaby tam również swojego męża Radosława Majdana. Swoimi przemyśleniami podzieliła się na mediach społecznościowych.Kilka dni temu Kinga Rusin potwierdziła, że po 15 latach pracy odchodzi z Dzień dobry TVN (DDTVN). Od razu pojawiło się pytanie kto zajmie miejsce niezwykle popularnej i lubianej prezenterki śniadaniówki. Okazuje się, że stacja bardzo mocno rozważa kandydaturę Małgorzaty Rozenek-Majdan.— Gosia również jest brana pod uwagę w wyścigu do fotela DDTVN. W tym tygodniu Małgorzata miała bardzo ważny telefon od władz stacji. Ona sama nie ukrywa, że chciałaby się zmierzyć z tym wyzwaniem, wszystko jak zwykle rozbija się o czas, a tego u Gosi jest coraz mniej, odkąd zaczęła współpracę z TVN Style.Małgorzata Rozenek w Dzień dobry TVN? Trwa konkursMałgorzata Rozenek miała bardzo ważny telefon od stacji TVN. Jej fani będą zachwyceni, kiedy się o tym dowiedzą. Niektórzy być może, będą mieli kolejny powód do niezadowolenia. Co takiego usłyszała gwiazda od władz popularnej stacji telewizyjnej?Małgorzata Rozenek zdobyła bardzo dużą popularność i rozpoznawalność, dzięki prowadzeniu m.in. Perfekcyjnej pani domu. Okazuje się, że TVN ma wobec niej kolejne wielkie plany. Na razie cały czas trwa konkurs o wolne miejsce po Kindze Rusin. Informatorzy pudelka.pl ujawniają, że Małgosia jest bardzo mocno brana pod uwagę. Adam jest ginekologiem. Ma dość, opowiedział prawdę o kobietach. „Zbiera mi się na wymioty” Druga fala koronawirusa i kolejny lockdown? Szef Kancelarii Premiera wyjaśnił, jakie plany ma rząd

Dzień dobry TVN
29.01.2020 09:02 Brzydka wpadka Kalczyńskiej i Sołtysika w „Dzień Dobry TVN”. Internauci są zażenowani i wściekli

Dzień Dobry TVN zaliczyło kolejną wpadkę. Widzowie się oburzeni zachowaniem prowadzących. Czy stacja poradzi sobie z tym kryzysem wizerunkowym? Co tym razem stało się wizji popularnego programu śniadaniowego? Internauci są zażenowani brakiem profesjonalizmu ze strony prowadzących i całej stacji TVN. Jak Dzień Dobry TVN upora się z falą krytyki? Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zdecydowanie się nie popisali. O wpadce piszą już nie tylko polscy internauci. Co wydarzyło się tym razem?

jak schudła anna kalczyńska
02.10.2019 15:52 Anna Kalczyńska komentuje swoją wpadkę na wizji. ”Poczułam się bardzo zawstydzona”

Anna Kalczyńska skomentowała swoją wpadkę na wizji. Dziennikarka podczas ostatniej rozmowy z Mariną w programie Dzień Dobry TVN przekręciła imię jej syna, co wywołało niemałą medialną aferkę. Teraz prowadząca DDTVN się tłumaczy. -Poczułam się bardzo zawstydzona- wyznała w rozmowie z Jastrząb Post. 22 września Marina Łuczenko była gościem w programie Dzień Dobry TVN, w którym pojawiała się z okazji promocji powracającego po latach serialu 39 i pół tygodnia. Rozmowę prowadziła Anna Kalczyńska wraz z Andrzejem Sołtysikiem, jednak to prezenterka zaliczyła małą wpadkę, przekręcając imię synka piosenkarki. Z pozoru niewinne przejęzyczenie stało się pretekstem do niemałej medialnej burzy. Teraz obie panie skomentowały całą sytuację.

Dorota Wellman: Dzień Dobry TVN
17.08.2019 15:38 Mama Doroty Wellman zmagała się z poważną chorobą. Były najlepszymi przyjaciółkami

Dorota Wellman: mama nauczyła ją siły i wytrwałości. Jak dziennikarka poradziła sobie z chorobą matki? Były bardzo blisko, a ich więzi były czymś więcej, niż zwykła relacja matki z córką. Były najlepszymi przyjaciółkami. Lata temu dziennikarka musiała zmierzyć się z trudną informacją. Dowiedziała się, że jej mama choruje na nowotwór. Wtedy postawiła wszystko na jedną kartę. Dorota Wellman: mama była dla niej najważniejsza i nie zostawiła jej samej, była do końca.

10.08.2019 19:10 Anna Wendzikowska nową prowadzącą! Kto będzie jej partnerował?

DDTVN: Anna Wendzikowska będzie nową prowadzącą porannego programu. W śniadaniówce jeszcze w sierpniu nadejdą niemałe zmiany, które z pewnością zaskoczą widzów. Po odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera z formatu, plotkuje się o kolejnych roszadach. Co nowego nas czeka? Zaledwie dwa tygodnie temu Magda Mołek i Marcin Meller wspólnie odeszli z programu Dzień Dobry TVN. Od tamtej pory spekuluje się, kto wskoczy na ich miejsca. Jak się okazuje już w sierpniu DDTVN poprowadzi Anna Wendzikowska, a partnerował jej będzie gwiazdor stacji. Kto to taki?

Marcin prokop
14.07.2019 16:07 Marcin Prokop kończy 42 lata! Jak wyglądały początki jego kariery?

DDTVN: Dziś urodziny obchodzi ulubiony prowadzący porannego show. Marcin Prokop skończył właśnie 42 lata. Gwiazdor jest jednym z najbardziej rozchwytywanych prezenterów w Polsce, jednak jego początki pracy w telewizji nie należały do najłatwiejszych. Co udało mu się dokonać do tej pory i jakiego momentu w telewizji żałuje najbardziej? Możecie być zaskoczeni. Marcin Prokop to bez wątpienia jeden z największych gwiazdorów polskiej telewizji, a prowadzenie programu DDTVN tylko ugruntowało jego mocną pozycję na mapie polskiego show-biznesu. Dziś słynny prezenter obchodzi swoje 42 urodziny. Jak wyglądała jego ścieżka na sam szczyt polskiej telewizji i który etap swojej kariery uważa za najgorszy?

DDTVN
22.03.2018 12:36 DDTVN: Prokop zniknął, bo miał wyjazd służbowy? Zdjęcia sugerują co innego…

Wielkie poruszenie spowodowało zastępstwo Marcina Prokopa przez Filipa Chajzera w środowym wydaniu DDTVN. Do mediów trafiła wiadomość, że prezenter wyjechał w służbową podróż. Zdjęcia na profilu Prokopa, mówią co innego… Widzowie, którzy w środowy poranek włączyli Dzień Dobry TVN, poczuli lekkie zaniepokojenie. Na wizji nie zobaczyli swojego ulubionego duetu Prokop – Wellman.

Kinga Rusin
10.03.2018 13:21 Kinga Rusin poważnie chora! Nie była w stanie przyjść do Dzień Dobry TVN

Kina Rusin jest poważnie chora. Z tego względu nie pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Fani popularnej prezenterki są zaniepokojeni stanem jej zdrowia. W tej sprawie wydane zostało specjalne oświadczenie. Wczoraj widzów porannego programu Dzień Dobry TVN zaskoczyła nieobecność prezenterki Kingi Rusin. Na jej miejscu zasiadła Agnieszka Woźniak-Starak, co wywołało wielkie zdziwienie i lawinę pytań ze strony widzów. Co dokładnie stało się Kindze Rusin? Jaki jest jej stan?