Deynn i Majewski mają kłopoty. Coraz więcej znajomych sie od nich odsuwa, chodzi o pieniądze. Kompromitują ich w mediach, zobaczcie czemu!

Deynn, czyli Marita Surma to trenerka personalna i jedna z najpopularniejszych blogerek w naszym kraju. Jej konto na Instagramie śledzi ponad milion osób. Daniel Majewski dzieli z nią życie prywatne, jak i zawodowe.

Deynn nie chce oddawać pieniędzy

Marita znalazła się w niezłych tarapatach. Jej nienaganna sylwetka zdaje się nie iśc w parze z nienagannym zachowaniem. W Internecie znaleźć możemy sceeny, z których wynika, że Deyn odmawia płacenia swoich długów! Już dwie osoby oskarżają popularną fit-parę o niesłowność. Jedna z nich oskarża Deynn o zbicie lustro, w cenie notabene 1200 złotych i niechęć do ich zwrotu. Druga o pożyczenie samochodu i nałapanie mandatów na fotoradarach. Ani jedna, ani druga sytuacja nie wzruszyła pary. Komentarz Deynn znaleźć możecie na zdjęciach pod artykułem. Jest bezkompromisowy!

To koniec ich kariery?

Kariera Deynn i Majewksiego zdawała się kwitnąć. W 2017 roku wydali książkę „Trening życia. Deynn & Majewski trenuje”.

W książce możemy znaleźć wiele interesujących cytatów jak np:

– To nie są puste słowa, kiedy mówi się, że każdy mistrz musi najpierw dostać tysiąc razy w ryj, by później, za tysiąc pierwszym razem nauczyć się omijać cios i być na niego przygotowanym

– Czasami prawdziwa radość życia i miłość do świata kryją się za tym najbardziej stromym zboczem góry.

W tym samym roku Daniel Majewski wraz ze swoją dziewczyną gościli także w programie Kuby Wojewódzkiego. Majewski stwierdził w nim, że ludzie ich kochają, a ich kontakt z fanami jest czymś wybitnym. Deynn zauważyła, że niektórym ludziom czasem łatwiej jest hejtować niż zrobić coś ze swoim życiem.

Jak wybrną z sytuacji, która pogrąża ich do tej pory dość stabilny wizerunek. Mieli swoich fanów i hejterów, teraz grupa tych pierwszych może się jednak uszczuplić.

Długi Deynn & Majewski
Fot: Instagram.com
Długi Deynn & Majewski
Fot: Instagram.com
Długi Denn & Majewski
Fot: Instagram.com

źródło: gala.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bezczelny horoskop na długi weekend ??
  2. Uczestniczka Warsaw Shore UCIEKŁA z kraju! Jest skończona
  3. Podczas ślubu Meghan Markle i księcia Harrego tłum zaczął się śmiać. Wiemy dlaczego
  4. Z estrady na ekrany telewizorów. Sławomir trafi do popularnego serialu
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.