Dwie kobiety trafiły do szpitala po tym, jak uszkodziły sobie pochwy. Kiedy pielęgniarka dowiedziała się, jak do tego doszło, nie mogła uwierzyć. Pacjentki wpadły na koszmarny pomysł. 

Do jednego z amerykańskich szpitali trafiły dwie młode kobiety w wieku 19 i 23 lat. Obie doznały obrażeń pochwy, stało się to w wyniku próby odessania miesiączki… Z relacji pielęgniarki wynika, że dziewczyny próbowały za pomocą odkurzacza przyspieszyć koniec menstruacji. 

Kobiety próbowały zakończyć swoją miesiączkę 

Historia dwóch kobiet została opisana na łamach serwisu somersetlive.co.uk. Pielęgniarka ze Seattle opowiedziała o tym, co stało się 19 i 23-latce. Sytuacja miała miejsce w 2019 roku w czerwcu, wówczas dwie kobiety miały trafić do szpitala z obrażeniami pochwy. 

Uszkodzenie pochwy miało nastąpić wy wyniku próby zakończenia miesiączki za pomocą odkurzacza… Z relacji pielęgniarki wynika, że kobiety miały użyć węża od odkurzacza, próbując odessać nim krew. 

Pacjentki chciały zakończyć wcześniej swój cykl miesiączkowy, jednak w efekcie wyrządziły sobie wielką szkodę. Jak przekazuje somersetlive.co.uk pielęgniarka miała opublikować post związany z tą sytuacją na swoim Twitterze: 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Panie… Proszę, przestańcie używać odkurzacza, aby wcześniej zakończyć miesiączkę. […] W tym tygodniu były dwa takie przypadki i obie kobiety musiały zostać przyjęte. Po prostu przestańcie! – miała apelować pielęgniarka. 

W dalszej części kobieta podkreślała, jak taka praktyka jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia. Co więcej, to nie jedyne przypadki, o których wiedziała. 

Nie wiem, czy to była Eureka, Dyson, Hoover czy jakiś Walmart, ale tak… to był odkurzacz – dodała na koniec pielęgniarka. 

Post kobiety zaczął bardzo szybko rozpowszechniać się w sieci. Niestety konto pielęgniarki z publicznego zostało zmienione na prywatne. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.