Dziewczyna chciała wysłać swojemu chłopakowi zdjęcie. Gdy zobaczyła efekt swoich starań, nie kryła przerażenia, za jej placami stała tajemnicza postać. Nagranie z całego zdarzenia powoduje ciarki na całym ciele.

Faktem jest, że sytuacja, której doświadczyła nasza bohaterka, przyczyni się do tego, że teraz każda z nas zastanowi się dwa razy, zanim sięgnie po telefony, by zrobić sobie selfie. W momencie, gdy filmik z jej udziałem pojawił się w sieci, zyskała ogromną popularność. Do tej pory obejrzało go 21 mln osób, a liczba wystraszonych widzów nieustannie rośnie.

Dziewczyna chciała wysłać zdjęcie do ukochanego 

Za każdym razem, kiedy tylko się ustawiła, a mimika w 100% jej odpowiadała…za jej plecami pojawiała się nieznajoma i przerażająca postać. W momencie, gdy wyłączała aparat, miała wrażenie, że w mieszkaniu jest zupełnie sama. Próbę zrobienia selfie powtórzyła jeszcze kilkakrotnie, lecz za każdym razem sytuacja się powtarzała.

Dziewczyna
Screen z nagrania YouTube

Dziewczyna na kadrach dostrzegła coś przerażającego. 

Po chwili nie miała wątpliwości, że ubrana na czarno postać znajdowała się w pobliżu. Dziewczyna była przerażona, a do jej oczu napłynęły łzy. Obawiała się o swoje życie i zupełnie nie wiedziała, czego powinna się spodziewać. W pewnym momencie, gdy postanawia sfilmować całe zajście, tajemniczy duch ponownie się pojawia i atakowała kobietę.

Gwarantujemy, że po obejrzeniu nagrania z jej udziałem zaśnięcie przy zgaszonym świetle będzie nie lada wyczynem. Autorką fenomenalnego wideoklipu, który w sieci cieszy się niesłabnącą popularnością, jest 28-letnia Meelah Adams. Dziewczynę zobaczyć możemy również przed kamerą.

Skąd pomysł na nagranie?

Okazuje się, że powstało ono w ramach pracy licencjackiej pisanej przez Meelah. Tematem, którym zajmowała się dziewczyn, a było wirusowe rozprzestrzenianie się nagrań w Internecie.

Gołym okiem widać, że cel autorki został osiągnięty. Internauci chętnie komentowali i udostępniali nagranie. Dziewczyna postanowiła, za wszelką cenę udowodnić, że niskobudżetowy film może wywoływać strach, krzyk i przerażenie. Nie sposób się z tym nie zgodzić.

ZOBACZ PRÓBY ZROBIENIA ZDJĘCIA:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Ciężarna kobieta przeżyła śmierć kliniczną. 4 miesiące później urodziła zdrowe dziecko
  3. Suczka „poprosiła” ratowników o ratowanie jej dzieci. Spotkanie ze szczeniakami wzrusza
  4. Gwiazda serialu „M jak Miłość” odbiła partnera koleżance z planu. „Mówiłam, by zostawiła nas w spokoju”
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułGdy zagrała Jagnę w „Chłopach”, mężczyźni oszaleli na jej punkcie. Dziś Emilia Krakowska ma 79 lat i wciąż wygląda zjawiskowo
Następny artykułSymbol na kosmetykach, o którym nie miałaś pojęcia. Lepiej szybko przejrzyj kosmetyczkę
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.