M jak miłość: jedna z największych gwiazd serialu lata temu odbiła partnera koleżance z planu. Gdy ta dowiedziała się romansie, próbowała ratować swój związek. Mówiłam, by zostawiła nas w spokoju. Była głucha na moje prośby – opowiedziała w rozmowie z Na Żywo. Niestety, wkrótce musiała stawić czoła najgorszemu.

W ciągu 20 lat w M jak miłość pojawiło się mnóstwo gwiazd. Wiele z nich gra w serialu latami, przez co znają się bardzo dobrze również z reżyserami czy scenarzystami. Joanna Sydor sama związała się z jednym z twórców, co okazało się początkiem jej dramatu. Wkrótce mężczyzną zainteresowała się jej koleżanka.

M jak miłość: romans na planie

Kiedy Joanna Sydor poznała scenarzystę Mariusza Malca, była związana z aktorem Marcinem Klepackim. Nie była w stanie jednak oprzeć się urokowi kolegi z serialu i zakochała się w nim w 2009 roku. Wszystko układało się cudownie, aż do momentu, kiedy gwiazda dowiedziała się o zdradzie. Jej partner miał romans z serialową Martą, czyli Dominiką Ostałowską.

Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była jednak głucha na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wprowadził się do niej – mówiła Joanna Sydor w rozmowie z Na Żywo.

m jak miłość
filmpolski.pl

Dominika Ostałowska nie zamierzała rezygnować z miłości i dla kochanka sama rozwiodła się z mężem, również znanym aktorem, Hubertem Zduniakiem. Miała nadzieję, że nowy związek przyniesie jej szczęście. Dość szybko okazało się jednak, że nie są sobie pisani.

Dominika Ostałowska: partner

Jak pisze portal gwiazdy.wp.pl, poza dwoma burzliwymi związkami Dominika Ostałowska była też dość blisko z dawnym aktorem M jak miłość, Grzegorzem Małeckim. Niestety, żadna z relacji nie przetrwała, ale po latach aktorka zrozumiała swoje błędy i przeprosiła byłego męża.

-Przez problemy ze zdrowiem Dominika przewartościowała swoje życie, zmieniła swoją filozofię. Dojrzała do tego, by przeprosić Huberta i dziś ich kontakt jest dużo lepszy. Dominika jest teraz często w refleksyjnym nastroju. Uważa, że życie jest za krótkie, by się kłócić. Wie, że poza synem nie ma już nikogo i uważa, że należałoby z jego ojcem mieć jednak dobry kontakt – wyjawił informator Faktu.

m jak miłość
filmpolski.pl

Dominika Ostałowska kilka lat temu wyznała, że z powodu nadmiaru emocji i pracy jej stan psychiczny zaczął się pogarszać. Aktorka cierpiała na zbieractwo i musiała udać się na terapie. Wyznała też, że chorowała na serce. O swoich związkach nie chce opowiadać publicznie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Jeden z tancerzy rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”. Piątkowy występ stoi pod znakiem zapytani
  3. Jarosław Bieniuk skomentował ciążę partnerki: „Nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana”
  4. Elżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty
Poprzedni artykułDziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył odkrył kłamstwo córki
Następny artykułSuczka „poprosiła” ratowników o ratowanie jej dzieci. Spotkanie ze szczeniakami wzrusza
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.