Jakiś czas temu w sieci pojawiły się pogłoski, że z uwagi na wysoką liczbę zakażeń koronawirusem w naszym kraju zaplanowane przez braci Golec koncerty świąteczne się nie odbędą. Edyta Golec opublikowała na swoim Instagramie oficjalny komunikat informując, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem – osoby niezaszczepione również mogą uczestniczyć – czytamy.

Wyobrażacie sobie okres przedświąteczny bez popularnych koncertów kolędowych? Nawet w ubiegłym roku podczas okresu pandemicznego wszystko odbyło się zgodnie z planem, jednak z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych. Teraz ma być dokładnie tak samo.

Edyta Golec podała informację ws. zaplanowanych koncertów zespołu Golec uOrkiestra

Słynni bliźniacy z Milówki już wkrótce rozpoczną śpiewanie kolęd, które tym razem będzie nosić nazwę „Kolędowanie z Janem Pawłem II”. Pierwsze koncerty odbędą się w Gliwicach (27.12), Kielcach (28.12) i Wrocławiu (29.12). Bracia Golec ruszają w trasę po całej Polsce, której finał zaplanowany jest na 19 stycznia w Gdańsku.

Już dziś można nabyć bilety, które rozchodzą się jak świeże bułeczki, zatem warto się pospieszyć. Niedawno w sieci pojawiły się doniesienia sugerujące, że z uwagi na podwyższone wskaźniki dziennych zakażeń koronawirusem kolędowanie może się nie odbyć.

Wątpliwości rozwiała Edyta Golec, która za pośrednictwem InstaStories poinformowała, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Co więcej, osoby niezaszczepione będą mogły bezproblemowo wziąć udział w koncertach.

Poza wcześniej wymienionymi miastami już po nowym roku Golcowie odwiedzą również m.in.: Białystok (3.01), Puławy (4.01), Łódź (5.01), Bielsko-Białą (7.01 18:30 i 20:00), czy Lublin (8.01).

Zobacz zdjęcia:

Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Kobiety pokochały bieliznę menstruacyjną. Jak działa?
2. Majtki menstruacyjne – hit, czy kit? Przekonaj się sama.
3. Pojechali do Andrzeja i Gienka z Plutycz. Aż ciężko uwierzyć, jaki widok zastali na miejscu

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl