Edyta Górniak wielokrotnie podkreślała, jak ważny jest dla niej jej syn. Teraz podzieliła się z fanami informacją o tym, że przed Alanem wielki dzień. Młody mężczyzna zadebiutuje bowiem na scenie. Mama ubolewa, że nie może wówczas przy nim być.

Wokalistka kilka tygodni temu wyjechała z kraju i podróżuje po świecie. Obecnie znajduje się na Bliskim Wschodzie i nie zdąży dotrzeć do kraju na wydarzenie, które odbędzie się już w ten weekend w Warszawie.

Edyta Górniak o debiucie syna na scenie

Jak wyjaśniła wokalistka, już w najbliższy piątek jej syn Alan zaliczy debiut w roli DJ-a! Przy okazji opublikowała też link do wydarzenia, by wszyscy zainteresowani mogli się wybrać i wspierać jej syna w pierwszym, scenicznym występie.

Sama bardzo żałowała, że nie może być u jego boku, dlatego poprosiła wszystkich fanów, którzy zamierzają się wybrać tego dnia do warszawskiego klubu Sassy, by nagrali występ Alana i podzielili się z nią tymi filmikami.

Co ciekawe, dziecko Edyty Górniak, które tworzy pod pseudonimem Enso, wcale nie będzie jedynym synem znanej wokalistki na tym wydarzeniu. Na zapowiadającej imprezę grafice można znaleźć także ksywkę Leo.M, która należy do Leona Myszkowskiego, którego mamą jest Justyna Steczkowska.

Warto przypomnieć, że obydwie panie całkiem niedawno zaliczyły medialną przepychankę, ale widocznie ta napięta relacja nie przełożyła się na dzieci. W przeciwnym wypadku młodzi mężczyźni raczej nie wystąpiliby na jednej scenie.

Edyta Górniak — kariera jej syna

Trzeba przyznać, że Alan jest bardzo aktywnym młodym człowiekiem i wciąż szuka swojej życiowej drogi. W końcu teraz mama zaprasza na jego debiut w roli DJ-a, a jeszcze całkiem niedawno chłopak próbował swoich sił w rapie.

Mało tego, nawet wcześniej Edyta Górniak sugerowała, że ten prawdopodobnie zostanie żołnierzem. Opowiadała, że jest bardzo zdeterminowany, by pójść do specjalnej szkoły. Miał jej nawet swego czasu powiedzieć, że jest gotowy oddać życie za swój kraj, jeśli przyjdzie taka potrzeba.

Posłuchaj:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Do sali chorego Tomasza Lisa wszedł ksiądz. Dziennikarz zareagował błyskawicznie

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl