Demakijaż i pielęgnacja twarzy

Demakijaż to nie jest przykry obowiązek, na który decydujesz się w ostatniej chwili i wykonujesz go w pośpiechu. To czas, który poświęcasz sama sobie. Daj sobie dużo tego czasu. Włącz ulubioną muzykę, zadbaj o odpowiednie światło. Poświęć chwilę na samoobserwację i świadomą samoakceptację. 

Zepnij włosy, aby jak najlepiej oświetlić twarz. Nie pozwól, żeby niesforne kosmyki włosów zakłóciły spokój tych chwil. Rozluźnij się. Popatrz na swoje odbicie w lustrze z uśmiechem. Zamiast zwykłej gumki do włosów lub ręcznika, możesz użyć uroczej pluszowej opaski do włosów [zobacz w sklepie]. Delikatna i zabawna, a jednocześnie praktyczna w użyciu, skutecznie zapobiega opadaniu kosmyków. Już samo dotykanie tak miłego pluszu poprawia samopoczucie. Możesz jej używać także do kąpieli i w każdej innej sytuacji, w której potrzebujesz relaksu i delikatności. 

Opaska do włosów jest dostępna w czterech kolorach: 

Podczas demakijażu i pielęgnacji skóry staraj się wykonywać czynności powoli i z troską o swoją skórę. Nie używaj drażniących płynów i ostrych wacików. 

Uznanie należy się producentowi GLOV rękawic do demakijażu i akcesoriów pielęgnacyjnych. To genialna alternatywa dla jednorazowych wacików i chusteczek. Warto się nią zainteresować nie tylko z troski o środowisko, chociaż jej ekologiczne zastosowanie to dodatkowa zaleta produktu. Delikatnie i skutecznie usuwa makijaż nawet przy użyciu samej wody. Jeśli chcesz, możesz stosować własnoręcznie przygotowaną oliwkę lub napar ziołowy np. z nagietka.

Do wyboru mamy rękawice do trzech rodzajów cery oraz rękawice do pielęgnacji dla mężczyzn i dla dzieci

Rękawice są faktycznie bardzo skuteczne, a jednocześnie urzekają swoją delikatnością i rozpieszczają zmysły. Demakijaż i pielęgnacja twarzy będzie dawała 100% satysfakcji. 

Demakijaż oczu

Czy wiesz, że stosowanie jednorazowych wacików do demakijażu oczu może osłabić rzęsy i doprowadzić do ich szybszego wypadania? Także skóra powiek i wokół oczy wymaga znacznie delikatniejszej pielęgnacji niż umożliwiają to tradycyjne waciki. Coraz więcej dziewczyn i kobiet stosuje delikatne wielorazowe waciki Moon Pads. Producent zadbał także o to, aby opakowanie, w którym są one sprzedawane było biodegradowalne. Matka natura będzie ci wdzięczna, a twoje oczy i rzęsy szczęśliwsze. Już od pierwszego dotknięcia, waciki Moon Pads [zobacz produkt] nas absolutnie zachwyciły.

Waciki sprzedawane są osobno lub w interesującym zestawie pielęgnacyjnym Spring Detox, albo w zestawie 10 płatków Moon Pads z kosmiczną kosmetyczką [sprawdź cenę] i woreczkiem do prania. 

Demakijaż ust

Demakijaż ust należy wykonywać z wyczuciem. Jeżeli za bardzo podrażnisz skórę, straci ona swoją naturalną delikatność. Usta osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach wymagają szczególnej troski. Zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i doraźnego peelingu można zastosować Glov Scrubex. Zaprojektowany w trosce o zdrowie i piękno ust, wykonany w 90% z wiskozy bambusowej. Poprawi ukrwienie ust dzięki czemu odżywi je oraz skutecznie i delikatnie usunie makijaż i peeling. Możesz stosować samodzielnie przygotowaną masę peelingującą albo nałożyć maseczkę odżywczą

 

 

Poprzedni artykułBiedronka rozdaje prezenty z okazji Dnia Matki. Całkowicie za darmo, jest kilka warunków
Następny artykułBrat Łukasza Szumowskiego przerwał milczenie. Mocne słowa z pewnością wielu zaskoczą