Ela Romanowska wydaje się osobą niezwykle sympatyczną i życzliwą. Na co dzień emanuje pozytywną energią w mediach społecznościowych i to nawet wtedy, gdy jest chora. Niestety i tak znajdują się ludzie, którzy po prostu chcą zrobić jej przykrość.

Aktorka udowodniła to, publikując w mediach społecznościowych zrzut ekranu jednej z wiadomości prywatnych, którą otrzymała. Dlaczego ktoś w ogóle zapragnął jej takie przykrości napisać?

Ela Romanowska o hejcie, który ją spotkał

Ela Romanowska opublikowała wczoraj krótkie nagranie, przy pomocy którego zakomunikowała, że jest przeziębiona. Sama pewnie spodziewała się, że jeśli już dostanie jakiś odzew od fanów, to będą to życzenia powrotu do zdrowia. Jedna z wiadomości była jednak napisana w zupełnie innym tonie.

Pewna internautka zdecydowała się ja zwyzywać, przyczepiając się przy tym do wagi aktorki. Dodała, że wyleczyć ją powinna Tamara, skoro artystka tak jej broni. Chodziło oczywiście o byłą prowadzącą „Pytania na śniadanie”, wokół której w ostatnim czasie narosło wiele kontrowersji.

Aktorka zdecydowała się upublicznić tę wiadomość, jednocześnie nie tuszując danych hejterki. Widocznie uważała, że ujawnienie jej tożsamości i tego, jaka potrafi być naprawdę, będzie dla niej zasłużoną karą.

Jak sama przyznała w rozmowie z naszym portalem, niestety ciężko jest walczyć z owym zjawiskiem, a tym, co nam pozostaje w tak nieprzyjemnych sytuacjach, jest zgłaszanie i upublicznianie.

Hejt był, jest i będzie wśród nas, dlatego warto mieć do niego odrobinę dystansu, choć wiadomo, jak może bardzo zaboleć. Z całego serca życzymy go jak najmniej. W szczególności wspaniałym artystom i artystkom, dzięki którym świat staje się lepszy.

Ela Romanowska męczy się z przeziębieniem

Mamy taki okres roku, który bardzo sprzyja przeziębieniom. Ela Romanowska dobrze o tym wie, bo z pewnymi dolegliwościami zmaga się już od kilku dni. Już wcześniej publikowała bowiem zdjęcie, na którym się inhalowała.

Aktorka ze względu na zawód musi dbać o świetny stan swojego aparatu mowy, dlatego ma wiele różnych sposobów, na rozwiązywanie takich problemów, którymi się z fanami podzieliła.

– Ale uzbrojona w tonę witamin, goździków do rozgrywania, leków, litry mgiełki solankowej, herbaty i mini nebulizatora dzielnie walczę i się nie poddaje — pisała Romanowska.

Zobacz post:

Ela Romanowska
instagram.com/elaromanowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Elżbieta Romanowska musiała całkowicie zmienić swoją dietę. Dolega jej poważne schorzenie
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Jakub Rzeżniczak udzielił przejmującego wywiadu po śmierci syna. Słowa piłkarza wyciskają łzy

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl