Podczas niedzielnego programu „Dzień dobry TVN” prowadząca zaliczyła kompromitującą wpadkę. Dziennikarka spaliła się ze wstydu podczas programu na żywo. Tego odcinka na długo nie zapomni ani ona, ani widzowie. 

Fani Ewy Drzyzgi długo czekali na jej debiut w „Dzień dobry TVN”. Pisaliśmy o tym tutaj. Podczas niedzielnego programu, jej i Marcina Mellera gośćmi były mentorki i prowadząca „Projekt Lady”. Do kompromitacji dziennikarki doszło w momencie, gdy przedstawiała wszystkie trzy panie. Ewa Drzyzga pomyliła nazwiska ich wszystkich.

TVN: katastrofa w programie na żywo

W niedzielę na kanapie „Dzień dobry TVN” zasiadły mentorki i prowadząca „Projekt Lady”. Niestety nie obyło się bez wpadki. Kiedy Ewa Drzyzga przedstawiała całą trójkę, pomyliła się w nazwiskach.

W ten weekend Ewa Drzyzga zadebiutowała u boku Marcina Mellera w roli prowadzącej „Dzień dobry TVN”. Widzowie długo czekali, aż dziennikarka będzie mogła poprowadzić program.

Kiedy wszyscy inni mówią już „do widzenia” swoim widzom, wtedy wkracza ona, 21 maja z „Projektem Lady”. Z cudownymi pomocnicami, które na temat dobrego wychowania wiedzą absolutnie wszystko. Małgorzata Rozenek, Tatiana Mindewicz-Paucz i Irena Kamińska  – mówiła Drzyzga na żywo.

Dzień dobry TVN: wpadka szybko wyłapana

Dziennikarka została bardzo szybko poprawiona. Cała sytuacja bardzo rozbawiła wszystkie uczestniczki, które w żartobliwy sposób po kolei naprawiały błędy prowadzącej.

Mój mąż już się przyzwyczaił, że jest raz Paucz, raz Puacz, więc w ogóle się nie przejmujmy tym – odpowiedziała Tatiana Mindewicz-Puacz.

A mój mąż cały czas mnie prosi: Jak będą mówić „Rozenek”, dodaj też „Majdan” – dodała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Sama Ewa Drzyzga szybko podłapała żart i sama skomentowała swoją wpadkę jako świetny finał jej debiutu. Widać było jednak, że ewidentnie było jej wstyd za tę gafę. Korzystając z okazji, dziennikarka zapytała mentorek co zrobić w takim wypadku. Panie ją uspokoiły i wytłumaczyły, że nie jest to wielki błąd. Powiedziały też, że w przypadku gdy nasze nazwisko zostanie wymienione niepełne, warto kulturalnie zwrócić uwagę.

Dziennikarka zdecydowanie miała szczęście, że trafiła na tak wyrozumiałe rozmówczynie, które dodatkowo podchodzą do siebie z tak dużym dystansem.

źródło: pikio.pl 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zabawna reakcja BYŁEJ dziewczyny księcia Harry’ego na ślubie. Szybko stała się memem
  2. Fani żegnają aktorkę Rodzinka.pl. Przykra informacja
  3. Lewandowscy skaczą z radości! Ich rodzina znów się powiększy
  4. Wiemy, co Meghan wyszeptała do ucha księcia Harry’ego przed pocałunkiem
  5. Na co dzień jest przepiękną dziennikarką Polsatu. Dziś przyparta do muru i zaszczuta
Poprzedni artykułM jak miłość: ostatni odcinek. Trzech bohaterów odchodzi z serialu
Następny artykułAnna Mucha zaskoczyła fanów! Wzięła potajemny ślub?