Facet, który chciał zrobić zdjęcie dziewczynie w toalecie, doigrał się, bo to ona zrobiła zdjęcie jemu. Młoda kobieta nie spanikowała, a postanowiła podjąć działanie. Mężczyzny szuka policja.

Cała sytuacja zaistniała na imprezie w województwie śląskim. Pewna dziewczyna podczas zabawy poszła skorzystać z toalety. Na szczęście w porę zauważyła, że ktoś ukradkiem próbuje zrobić jej zdjęcie. Na jej reakcję facet nie musiał długo czekać.

Facet chciał zrobić jej zdjęcie

Kiedy dziewczyna weszła do kabiny w toalecie, zauważyła coś dziwnego. Pomiędzy ściankami oddzielającymi kabiny dojrzała dłoń z telefonem, ewidentnie skierowanym na nią. Kobieta wytrąciła telefon z czyjejś ręki i zaczekała, aż sprawca wyjdzie z kabiny. Nieświadomy niczego facet otworzył w końcu drzwi. Spodziewał się uciec niezauważony, ale został zaskoczony. Wściekła dziewczyna naszykowała swój telefon i tym sposobem zdążyła zrobić uciekającemu zdjęcie.

Okazał się być mężczyzną w młodym wieku. Zdjęcie zrobione przez ofiarę jest dość wyraźne i z identyfikacją nie powinno być problemu. Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje, dotyczące tożsamości mężczyzny, proszony jest o zgłaszanie się na policję.

Dobry refleks dziewczyny

Koniecznie trzeba pochwalić zmysł dziewczyny, która zauważyła złe poczynania kogoś w kabinie obok i postanowiła szybko zareagować. Facet może okazać się groźny, w końcu swoim zachowaniem zaryzykował aż 5 lat pozbawienia wolności, bo tyle właśnie grozi za robienie zdjęć obrazujących czyjąś nagość bez jego zgody.

Ta historia powinna wzbudzić waszą czujność, nawet w miejscach pełnych ludzi może nam się przytrafić coś okropnego. Wbrew pozorom miejsca publiczne sprzyjają takim sytuacjom. Aż strach pomyśleć, co byłoby, gdyby dziewczyna nie zauważyła prób nieobliczalnego faceta. Jeśli dodatkowo użyłby tych zdjęć w internecie, kara wymiaru sprawiedliwości byłaby znacznie wyższa niż pięć lat. Bądźcie czujne, oby nigdy nie zabrakło nam czujności i odwagi, tak, jak w przypadku tej dziewczyny.

Zobacz zdjęcia:

facet
materiały policyjne

To zdjęcie sprawcy całego wydarzenia – jego mina mówi wszystko.

facet
materiały policyjne

Mamy Cię! Przerażenie słusznie widać na tej twarzy, brawo dla dziewczyny, która postanowiła nie pozostawić tego faceta bezkarnym.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  3. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  4. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  5. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl