Farba do włosów sprawiła, że kobiety nie dało się rozpoznać. Nie miała pojęcia, dlaczego tak strasznie spuchła jej twarz. W końcu wylądowała na pogotowiu. Producent farby do włosów twierdzi, że reakcje alergiczne na ich produkt są niezwykle rzadkie. Jej wygląd dosłownie ścina z nóg. 

Wiele z nas pomija wszelkie ostrzeżenia na kosmetykach, często pomijając na przykład wykonanie zalecanego testu na reakcję alergiczną. Jednak, jak się okazuje, nawet jeśli postępujemy zgodnie z użyciem wszystkich zalecanych środków ostrożności, farba do włosów może nam spłatać nieprzyjemną niespodziankę. Nikomu nie życzymy czegoś takiego. 

Farba do włosów sprawiła, że wylądowała w szpitalu

Lauren przestrzegała wszystkich zaleceń znajdujących się na opakowaniu farby. 24 godziny przed planowanym farbowaniem nałożyła na skórę trochę farby. Wszystko wydawało się w porządku, więc następnego dnia pofarbowała włosy jak zazwyczaj. Jednak dwa dni później zauważyła, że dzieje się coś niedobrego.

farba do włosów
Lauren Woods on Facebook

Farba do włosów doprowadziła ją do takiego stanu.

Jej czoło było okropnie spuchnięte a skóra głowy boleśnie piekła. Kobieta dwukrotnie trafiała do szpitala, skąd była odsyłana do domu. Jednak jej stan wcale się nie poprawiał. Wręcz przeciwnie, było coraz gorzej. Dopiero kiedy w niedzielę nie była w stanie otworzyć oczu, została w szpitalu pod kroplówką. 

W przyszłości kobieta nie użyje już taniej farby

Lauren opublikowała na swoim Facebooku ostrzeżenie dla wszystkich. — To rzecz, o której nie sądziłam, że kiedykolwiek mi się przydarzy — napisała. — Jeśli farbujesz włosy, proszę, pamiętaj zawsze, żeby dokładnie przetestować czy ta farba do włosów cię nie uczula! […] Pofarbowanie włosów nie było warte tego cierpienia!

Z powodu tej agresywnej reakcji alergicznej Lauren spędziła dwa dni, jeżdżąc pomiędzy domem a szpitalem, w bólu. Producent farby zadeklarował, że bezpieczeństwo klientów jest ich priorytetem, dlatego bardzo martwi ich to, co przydarzyło się kobiecie. Została ona również poproszona o skontaktowanie się z nimi w celu wyjaśnienie sytuacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

farba do włosów
Lauren Woods on Facebook

Kobieta wylądowała w szpitalu.

farba do włosów
Lauren Woods on Facebook

Wszystko wydawało się w porządku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Jak zostać modelką? 7 złotych rad, które pomogą ci zacząć karierę
  3. Uszyła swoją suknię ślubną ze skrawków pozbieranych od znajomych. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania
  4. Przez implanty pośladków prawie straciła życie. Dwa razy trafiała do szpitala z ciężkimi obrażeniami
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: thesun.co.uk

Poprzedni artykułMałpa z „ludzką twarzą”. Ma 19-lat, a jej wyraz twarzy przypomina miny mężczyzny
Następny artykułMatka wystawiła córeczkę na balkon podczas mrozu. Jej zdjęcie wysłała byłemu mężowi
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego