Ginekolog nagrywa swoje pacjentki? Wstrząsający film z gabinetu pojawił się w sieci i momentalnie wywołał burzę. Widać na nim intymne części wielu kobiet, a internauci podejrzewają, że wszystko mogło wydarzyć się w Polsce. Mają nadzieję, że wspólnie uda im się znaleźć miejsce, w którym być może nadal znajduje się ukryta kamera.

Na jednej ze stron z materiałami wideo jeden z internautów trafił na plik o nazwie U ginekologa. Nagranie ma w sumie 45 minut i jest zlepkiem różnych wizyt, które odbywały się od sierpnia do października tego roku. Ukryta kamera umieszczona jest w takim miejscu, że dokładnie widać, jak ginekolog przeprowadza badanie.

Ginekolog: ukryta kamera

Użytkownik serwisu Wykop trafił na przerażające nagranie. Boi się je rozpowszechniać, dlatego podzielił się jedynie screenem. Widać na nim cały gabinet i siedzącego tyłem lekarza. Internauta poinformował, że film trwa 45 minut i widać na nim sporą ilość nagich kobiet, w tym najprawdopodobniej niepełnoletnią dziewczynkę, która przyszła z mamą. Ma nadzieję, że komuś uda się rozpoznać ginekologa lub samo miejsce.

Czy nagranie pochodzi z Polski? Nie ma pewności, że nagranie pochodzi z Polski, ale sugerować może to nazwa pliku i napis KAM w lewym dolnym rogu. Ten sam skrót jednak znaleźlibyśmy też na wideo pochodzącym na przykład z Rosji. Ze względu na dość słabą jakość nagrania trudno jednoznacznie ustalić, w jakim kraju znajduje się tajemniczy gabinet.

Kto nagrywał pacjentki?

Nie wiadomo, czy to ginekolog świadomie nagrywał pacjentki, czy może ktoś bez jego wiedzy zamontował kamerę w gabinecie. Internauci przekonują, że czasem dla własnego bezpieczeństwa lekarze posiadają kamery, nie wiadomo jednak, w jaki sposób nagranie trafiłoby do sieci. Jeśli sieć nie była odpowiednio zabezpieczona, osobom postronnym nie było trudno je wykraść.

ginekolog
fot. Alexis Fauvet, unsplash.com

Czy film jest prawdziwy? Tego nie jesteśmy w stanie ustalić. Wielu internautów nie wierzy w to, że jakikolwiek lekarz mógłby dopuścić się takiego zachowania, część z nich jednak jest przerażona. Jeśli ktokolwiek rozpozna gabinet widoczny na zdjęciu, powinien zgłosić to policji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ginekolog
fot. Wykop

Internauta pokazał gabinet, w którym znajduje się ukryta kamera.

ginekolog
Photo by Online Marketing on Unsplash

Na razie nie wiadomo, czy nagrania zostały wykonane w Polsce. Internauci proszą o pomoc w odnalezieniu gabinetu.

  1. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit
  2. „Nie kocham żony, dziś zamierzam zostawić ją i naszego rocznego synka”
  3. Znaki zodiaku osób o najpiękniejszym wyglądzie. Ich oczy, usta…to marzenie wielu
  4. Rodzice udawali śmierć własnego dziecka, by wyłudzić pieniądze. Jeden szczegół ich zdradził
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie
Poprzedni artykułNiemowlę miało zostać oddane do adopcji. Kiedy zobaczyła je przyszła przybrana matka, uciekła ze szpitala
Następny artykułNowy związek po rozwodzie. Daj sobie kolejną szansę na miłość
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.