Grób małej Madzi, który znajduje się na cmentarzu katedralnym pw. Wszystkich Świętych w Sosnowcu, przystrajają sztuczne kwiaty i wypalone znicze. Materiały opublikowane przez Super Express ukazują smutną prawdę. Po ośmiu latach od tragicznych wydarzeń mało kto pamięta o cierpieniu półrocznej dziewczynki, której ciało zostało skryte przez jej własną matkę w ruinach znajdujących się nieopodal domu.
 
Osiem lat temu cała Polska żyła tragedią małej Madzi z Sosnowca i jej rodziny. Dokładnie 24 stycznia 2012 ludzie zaangażowali się w poszukiwania półrocznej dziewczynki, która jak się okazało, wcale nie została porwana, a jej ciało zostało ukryte przez matkę pod stertą liści i kamieni. Choć w dniu pogrzebu grób dziecka tonął w kwiatach, dziś świeci pustkami.
 
 
Zaniedbany grób Madzi z Sosnowca
 
Grób Madzi z Sosnowca świeci pustkami, i jak zauważamy na fotografiach wykonanych przez reporterów Super Expressu i zamieszczonym na portalu wideo, zamiast świeżych kwiatów, na płycie zalegają sztuczne, zakurzone wiązanki i wypalone znicze w kształcie choinek. Małej dziewczynki nie odwiedza nawet najbliższa rodzina
 
 

Dziadkowie dziewczynki wyjechali z kraju. To samo uczynił ojciec Madzi, który dawno temu udał się do Wielkiej Brytanii. Natomiast mama Madzi, skazana na 25 lat pozbawienia wolności, od dawna odbywa wyrok w więzieniu. Dusza półrocznego dziecka może liczyć jedynie na mieszkańców Sosnowca, którzy od czasu do czasu pojawiają się, by uporządkować mały grób.

  1. RMF: Są już zalecenia na sezon letni. Wiadomo, jak będą wyglądać tegoroczne wakacje
  2. Zauważyłeś, że sąsiedzi zakrywają opony swoich aut deskami? Mają ważny powód, lepiej zrobić tak jak oni
  3. Najnowsza ustawa, która zmieni życie kobiet w Polsce. Wszystko w ramach programu „Ciąża Plus”

Tragedia małej Madzi z Sosnowca

O tragicznym losie małej Madzi z Sosnowca usłyszała cała Polska. Zdaniem jej 22-letniej matki, półroczna dziewczyna miała zostać porwana podczas wspólnego spaceru. Jednak kiedy minęło 10 dni od okropnych wydarzeń, za sprawą Krzysztofa Rutkowskiego, prawda ujrzała światło dzienne. Kobieta przyznała się, że dziecko zginęło na wskutek nieszczęśliwego wypadku, a ona sama, ukryła jej ciało w ruinach nieopodal domu.

Mama małej Madzi, została skazana na 25 lat więzienia. Dziewczynka dziś miałaby już osiem lat. Niestety, szczęśliwe dzieciństwo nie było jej dane, a grób, w którym spoczywa, jest coraz rzadziej odwiedzany.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

grób
Fot. Screenshot Super Express

Grób małej Madzi z Sosnowca świeci pustkami. Fotoreporterzy Super Expressu odwiedzili cmentarz, na którym spoczywa półroczna dziewczynka i pokazali, jak wygląda jej nagrobek 8 lat po tragicznych wydarzeniach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje kierowca autobusu, który uderzył w drzewo
  2. Znów można jeździć na zorganizowane wycieczki w grupach. Jest nowe rozporządzenie rządu
  3. Zakażona fryzjerka otworzyła salon. 60 klientów może być zarażonych koronawirusem
  4. Od soboty dzieci mogą bawić się na placach zabaw. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, a szczególnie jednej
  5. Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem. Smutne wyznanie gwiazdy „Zostałam sama”
  6. Krystyna Pawłowicz w nocy opublikowała dziwne zdjęcia. Co jej się stało?

źródło: se.pl

Poprzedni artykułDieta modelek z Victoria’s Secret – na czym polega?
Następny artykułOliwia Bieniuk ma tylko 17 lat, a pokazała odważną sesję. Wygląda zupełnie jak mama, ale co innego zwraca uwagę
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.