Lelum.pl > Grób

Grób

radiowóz, cmentarz
13.09.2023 15:09 Poszła na cmentarz i usłyszała "ciche wołanie" dobiegające z grobu. Od razu chwyciła za telefon!

Pewna kobieta udała się na cmentarz, by odwiedzić grób swoich bliskich. W pewnym momencie, gdy przechodziła alejką między kolejnymi nagrobkami, usłyszała prawdziwy dźwięk grozy — wołanie o pomoc! Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby tego dnia nie wybrała się na cmentarz…

Grób Patryka Perettiego
18.08.2023 08:08 Co się dzieje na grobie Patryka Perettiego? Utworzyły podwójny "mur", niespotykany widok

15 lipca w Krakowie doszło do tragicznego wypadku z udziałem czterech młodych ludzi. Wydarzenie nadal pozostaje w obszarze zainteresowań opinii publicznej, która jest ciekawa, jak do tego wszystkiego doszło. Choć wszystkie ofiary są już pochowane, dochodzenie nadal trwa.

cmentarz, Sylwia Peretti, Patryk Peretti
11.08.2023 19:19 Szok, co pojawiło się na grobie syna Sylwii Peretti. Ktoś doskonale znał słabości Patryka. Bolesny gest dla rodziny?

Najpierw dewastacja grobu syna Sylwii Peretti, a teraz TO! Na cmentarzu, na którym spoczął 24-latek, doszło do szokującego wydarzenia. Ktoś zostawił mogile dosadny symbol. Aż trudno uwierzyć, jak w zaledwie 3 tygodnie zmieniło się miejsce pochówku syna celebrytki…

cmentarz, trumna
11.08.2023 16:01 Porażające, co grabarz odkrył przy grobie. Wezwał policję, zajrzeli do mogiły, nagle się ocknęła!

Grabarz dokonał szokującego odkrycia na cmentarzu. Nie mógł uwierzyć własnym oczom, w to co widzi przy grobie. Natychmiast wezwał policję. To co stało się po przyjeździe funkcjonariuszy mrozi krew w żyłach.

Haniebne, do czego doszło na grobie Kamilka z Częstochowy
08.08.2023 11:28 Haniebne, do czego doszło na grobie Kamilka z Częstochowy. Przekroczono granice!

Nie tak dawno media żyły sprawą Kamilka z Częstochowy, który został skatowany przez swojego ojczyma. Chłopiec długo walczył w szpitalu o swoje życie, ale niestety lekarze ostatecznie przegrali tę walkę trzy miesiące temu. W jego pogrzebie, który miał miejsce 13 maja, wzięły udział tłumy ludzi z całej Polski. Teraz w miejscu jego spoczynku doszło do niepojętej rzeczy.

Anastazja Rubińska
04.08.2023 15:16 Tak teraz wygląda grób Anastazji Rubińskiej, która zginęła w Grecji. Rozpaczliwe, co tam znaleziono

Jeszcze kilka tygodni temu cała Polska żyła w zasadzie tylko tragicznymi informacjami, które dochodziły do nas z Grecji w sprawie Anastazji Rubińskiej. Polka najpierw uchodziła za zaginioną, a po tygodniu odnaleziono jej ciało. Jak teraz wygląda jej grób?

Tak wygląda grób Zbigniewa Wodeckiego
31.07.2023 14:24 Smutny widok na grobie Zbigniewa Wodeckiego. Ktoś położył to na płycie, serce krwawi

Zbigniew Wodecki był jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Ceniony wokalista zmarł w wyniku komplikacji po operacji wszczepienia bajpasów 22 maja 2017 roku. Sprawdzamy, jak po latach wygląda jego grób.

Sprawca dewastacji grobu syna Sylwii Peretti jest już w rękach policji
26.07.2023 13:12 Sprawca dewastacji grobu syna Sylwii Peretti jest już w rękach policji. Wstrząsające, dlaczego to zrobił

W piątek 21 lipca miał miejsce pogrzeb syna Sylwii Peretti - Patryka. Niestety, zaledwie kilka dni po ceremonii doszło do zniszczenia grobu 24-latka. Teraz sprawca tego czynu w końcu znalazł się w rękach policji. Niewiarygodne, czym tłumaczy swoje zachowanie.

Grób Patryka Perettiego został zdewastowany
25.07.2023 19:15 Grób Patryka Perettiego zdewastowany, "Sylwię straszono". Policja powiadomiona, druzgocące wieści właśnie napłynęły

19 lipca pochowano syna Sylwii Peretti znanej między innymi z programu „Królowe życia”. Młody mężczyzna zmarł tydzień wcześniej w wypadku samochodowym. Jak ustaliła policja, to on prowadził, a w chwili wypadku miał 2,3 promila we krwi. Wraz z nim zginęło pozostałych trzech pasażerów samochodu. 

Na grobie Patryka Perettiego zostawiono kartonik ze wzruszającą sentencją
25.07.2023 16:24 Na grobie Patryka Perettiego pojawił się kartonik z napisem. Rozdzierająca serce treść

19 lipca pochowano syna Sylwii Peretti, który tydzień wcześniej zginął w wypadku samochodowym w centrum Krakowa. Po tym jak stracił panowanie nad pojazdem, dachował w dół schodów na Bulwar Czerwieński. Na skutek zdarzenia zginął zarówno kierujący pojazdem, jak i trzech znajdujących się w nim pasażerów. 

Zniszczyli grób małego dziecka
25.07.2023 09:14 Zniszczyli grób maleńkiego dziecka. Łamiący napis na płycie mieli za nic. "Najgorszy z możliwych wandalizmów"

W sobotę rano w Łomży doszło do przerażającego odkrycia. Bliscy zmarłych pochowanych na okolicznym cmentarzu zobaczyli, że w nocy kilka grobów uległo wielkiej dewastacji. Wandale zniszczyli nawet nagrobek kilkumiesięcznego dziecka.

pogrzeb
12.07.2023 13:20 Grób tonął w kwiatach. Ada, Adrian i Bartuś spoczęli w jednej mogile. Napis na pomniku łamie serce, straszliwa tragedia

W minionych tygodniach wielu Polaków wyjechało na wakacyjne wyjazdy za granicę. Niestety, nie wszystkim dane było z nich wrócić, czy nawet dotrzeć na miejsce. Miał już miejsce pogrzeb tragicznie zmarłej rodziny, która straciła życie w wypadku.

grób
15.06.2023 13:13 Po pogrzebie z grobu zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. Rozkuli płytę, a ich oczom ukazał się zatrważający widok

Nastolatka, która została złożona w grobie i pochowana, dzień po pogrzebie obudziła się w trumnie. Lekarze uznali, że nie żyje przez to, że nie wykryli u niej pulsu. Do zatrważającej sytuacji doszło przed laty w Hondurasie. Neysi Perez zemdlała przez to, że w okolicy swojego domu usłyszała serię strzałów. Upadła na ziemię, a na jej ustach pojawiła się piana. 16-latka była wtedy w trzecim miesiącu ciąży.

Vivienne Westwood
31.05.2023 22:35 Grób znanej gwiazdy został zbezczeszczony. Okropne, co wandale zrobili zmarłej Vivienne Westwood

Właśnie doniesiono o akcie wandalizmu na grobie niedawno zmarłej gwiazdy. Złodzieje nie tylko zniszczyli miejsce pochówki Vivienne Westwood, ale też ukradli ozdobną wazę na kwiaty. Brytyjska projektantka mody zmarła w grudniu 2022 roku. Teraz poinformowano o kradzieży, jaka miała miejsce na jej grobie. Sprawą zajęła się już lokalna policja.

grób
03.05.2023 21:06 Fatalna pomyłka zakładu pogrzebowego, syn zmarłej jest zdruzgotany "Bez naszej wiedzy wyciągnięto ją z grobu"

Zakład pogrzebowy powinien stronić od pomyłek, ale czasem nawet jego pracownikom zdarzy się popełnić błąd. W Radomiu jeden grób stroi pusty, trumna ze zmarłą została złożona w złym miejscu.O tej bulwersującej sytuacji mówi pan Marcin, którego sprawa dotyczy bezpośrednio. Przyznaje on, że nie wie, czy we wskazanym grobie znajduje się jego mama.

grób
08.03.2023 09:08 Przerażające odkrycie na cmentarzu. Podczas kopania grobu zauważyli coś dziwnego, stanęli jak wryci

Do niecodziennej i w pierwszej chwili mocno niepokojącej sytuacji doszło w miejscowości Raszczyce, która znajduje się na Śląsku. Gdy grabarze kopali grób na tamtejszym cmentarzu, dokonali przy okazji wstrząsającego odkrycia.Natychmiast zostały powiadomione odpowiednie służby. Na miejsce przyjechali nawet saperzy.

Maria Czubaszek
06.02.2023 19:50 Niezwykły hołd dla Marii Czubaszek. Zaskakujące sceny przy grobie, skomentował je sam ksiądz

Fani tęsknią za humorem i nietuzinkową osobowością polskiej satyryczki. Nieżyjąca od blisko 7 lat Maria Czubaszek wciąż otrzymuje wyrazy hołdu — zaskakujące i nietypowe jak ona sama. Ludzie palą nad jej grobem, wszędzie walają się paczki po papierosach. Głos w sprawie zabrał ksiądz.Proboszcz warszawskiej diecezji skomentował zachowanie odwiedzających, zwrócił uwagę na jedną rzecz.

Paweł Kukiz
01.11.2021 15:20 Paweł Kukiz pokazał grób Franciszka Kukiza na Kresach

Paweł Kukiz z okazji dnia Wszystkich Świętych postanowił nagłośnić swój projekt dokumentowania starych cmentarzy i grobów. Z tego powodu wrzucił na Facebooka zdjęcie grobu Franciszka Kukiza, znajdującego się na cmentarzu w Uhnowie, skąd pochodzą przodkowie polityka. Rodzina Pawła Kukiza pochodzi z Kresów. Jego pradziadek Paweł był radnym i burmistrzem Uhnowa. Jego dziadek, Marian urodził się w Uhnowie, by później pracować jako policjant lwowski. Teraz polityk publikuje zdjęcia z cmentarza w tej miejscowości.

Marian Lichtman
21.10.2021 21:18 Lichtman o grobie Krawczyka: ”Tego jeszcze na świecie nie było”

Marian Lichtman udzielił wywiadu dla „Faktu”, w którym podzielił się swoją opinią na temat nowego nagrobku Krzysztofa Krawczyka. Trubadur nie ukrywa, że bardzo mu się on nie podoba – Tego jeszcze na świecie nie było – czytamy. Dodał, że jeszcze nie miał okazji odwiedzić nowego grobu swojego przyjaciela. Ostre słowa Mariana Lichtmana w tej sprawie mogły zadziwić niejednego fana Krzysztofa Krawczyka. Muzyk ma swoje uzasadnione powody.

Krzysztof Krawczyk
15.10.2021 16:17 Grób Krzysztofa Krawczyka. Wygląd pomnika nie jest przypadkowy

Kwietniowa śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła milionami Polaków. Kilka miesięcy po pogrzebie artysta doczekał się nietuzinkowego nagrobka, nad którego tworzeniem miała nieustannie czuwać wdowa po nim – Ewa. O symbolice niezwykłego projektu opowiedział redakcji jednego z tabloidów wieloletni manager wokalisty – Andrzej Kosmala.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2021 17:09 Widok grobu Piotra Woźniaka-Staraka dziś wyciska łzy. Po dwóch lata wszystko wygląda inaczej, fani poruszeni

18 sierpnia 2021 roku przypada 2 rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy zginął tragicznie w wypadku na jeziorze Kisajno koło Giżycka. Dziś na miejscu pochówku odbyły się uroczystości pamiątkowe. Jak wygląda obecnie grób zmarłego? Piotr Woźniak-Starak zginął podczas nocnej wyprawy motorówką po jeziorze dwa lata temu. Na dzisiejszy dzień została zaplanowana msza w kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie Jeziornej. Nabożeństwo odbędzie się o godzinie 18.

agnieszka woźniak-starak
04.08.2021 18:48 Fani Krzysztofa Krawczyka mogą być zdruzgotani. Chodzi o grób gwiazdora, jeden fakt może oburzyć wielu

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Zbliża się rocznica urodzin aktora i jego fani mieli nadzieję, że jej obchody odbędą się przy gotowym, wspaniałym pomniku na cmentarzu. Niestety – powstanie nagrobka znacznie się opóźni. Słynny piosenkarz i gwiazdor Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. 8 września miały odbyć się uroczyste obchody rocznicy urodzin aktora. Do tego czasu na cmentarzu miał już stanąć gotowy grób artysty. Dążyła do tego zarówno rodzina, jak i fani.

Piotr Woźniak-Starak
01.07.2021 21:29 Widok grobu Piotra Woźniak-Staraka odbiera mowę. Właśnie zakończono nad nim prace

Grób Piotra Woźniaka-Staraka właśnie został ukończony. Widok mauzoleum robi wrażenie. Jak donoszą media, pomnik jest dziełem włoskich projektantów. Grób Piotra Woźniaka-Staraka został ukończony niedługo przed rocznicą urodzin zmarłego, które przypadają 10 lipca.

Piotr Woźniak-Starak
24.05.2021 11:34 Grób Piotra Woźniak-Staraka został rozebrany. Trwa przebudowa

W sierpniu br. miną dwa lata od śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Słynny producent filmowy został pochowany na terenie swojej posiadłości w Fueldzie na Mazurach, jednak pochówek odbył się niezgodnie z przepisami sanitarnymi. Wobec tego zdecydowano o postawieniu drugiego grobu na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie, która obecnie znajduje się w stanie surowym. „Super Express” donosi, że trwa jego przebudowa. Opublikowano najświeższe zdjęcia. Grób Piotra Woźniak-Staraka na Powązkach dotychczas składał się z pięknego kamienia, na którym wygrawerowane zostało jego imię i nazwisko oraz data urodzin i śmierci. Ozdobiony został kwiatami oraz zieloną trawą. Wszystko wskazuje na to, że będzie wyglądać inaczej.

Ewa Minge
22.05.2021 22:26 Ewa Minge poszła na grób swojej matki. Zrobili jej zdjęcie: „Zaraz będzie afera”

Na profilu Ewy Minge pojawiła się fotografia w niecodzienne scenerii. Kadr uwieczniający polską projektantkę zrobiony został na cmentarzu, przy grobie jej nieżyjącej mamy. Ewa Minge opublikowała na swoim profilu zdjęcie, które ktoś wykonał, kiedy była na cmentarzu, odwiedzając grób swojej mamy. Do zdjęcia polska projektantka dołączyła obszerny opis, który rozpoczyna dość wymowne stwierdzenie: Zaraz będzie afera.

grób
19.04.2021 00:04 Przejmujące sceny obok grobu Krawczyka w niedzielne popołudnie

W niedzielne popołudnie przy grobie Krzysztofa Krawczyka zjawił się tłum fanów. Ludzie nieustannie podchodzili pod pomnik otoczony dziesiątkami zniczy. Wiele osób pogrążonych w żałobie przystawało na chwilę i z opuszczoną głową ocierało łzy smutku. Minął już ponad tydzień od pogrzebu wielkiego artysty. Krzysztof Krawczyk odszedł 5 kwietnia br. Pogrzeb artysty odbył się 5 dni później. Od momentu pochówku do miejsca spoczynku wybitnego artysty wciąż przybywają tłumy fanów, tak było również dzisiaj.

Jan Kobuszewski
18.04.2021 16:12 Jutro obchodziłby urodziny. Smutny widok grobu Jana Kobuszewskiego

Jan Kobuszewski był niezwykle utalentowanym aktorem, którego podziwiały całe pokolenia. Niestety artysty nie ma już z nami, co więcej, widok jego grobu wywołuje niebywały smutek. Jan Kobuszewski nie odnosił sukcesów od samego początku swojej kariery, jednak dzięki rolom w kultowych już produkcjach, stał się prawdziwą legendą polskiego kina, a także seriali. Oczywiście nie można też zapominać o jego wkładzie w polski kabaret. Choć początkowo twierdził, że estrada nie jest dla niego, to dzięki namowom małżonki, ostatecznie zdecydował się wystąpić wraz z Edwardem Dudkiem Dziewońskim i był to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Jan Kulczyk
12.03.2021 18:03 Jan Kulczyk zmarł 7 lat temu. Tak obecnie wygląda grób miliardera

Jan Kulczyk zmarł 7 lat temu. Pochowano go na Cmentarzu Jeżyckim w Poznaniu. Jego grób jest jednym z najbardziej wyróżniających się spośród wszystkich. Nagrobek przyozdobił jeden z ulubionych artystów zmarłego przedsiębiorcy i filantropa. Szczególnie pięknie wyglądać musi w jesiennej scenerii. Ponadto swoistą kompozycję dopełniają również znicze stojące przy nagrobku. Wszystko tworzy niepowtarzalny i symboliczny klimat.

  • 1
  • 2