Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Grób

Grób

Skandal na Kujawach
20.03.2024 07:21 Skandal na całe miasteczko! Para ma zakaz zbliżania się do grobów

Niewiarygodne, do czego doszło na terenie jednego z cmentarzy  województwie kujawsko-pomorskim. Policja zatrzymała parę, która dopuściła się karygodnego czynu. Do tej pory nie potrafią oni wytłumaczyć, dlaczego zachowali się w taki sposób.

cmentarz, smutny mężczyzna
29.02.2024 20:20 27-latka zmarła tuż po porodzie. Grób Kasi przyprawia o dreszcze

27-letnia Kasia miała przed sobą całe życie. Wraz z ukochanym mężem, Pawłem, z niecierpliwością czekali, aż ich rodzina się powiększy. Niestety kobieta nie dożyła nawet pierwszych urodzin synka. Zmarła tuż po porodzie, co było dla wszystkich jej bliskich ogromnym ciosem. Kolejnym było to, co stało się z jej grobem. Gdy mąż pojawił się na cmentarzu, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Mogiła była kompletnie zrujnowana.

Widok grobu Grzegorza Borysa tuż przed świętami zupełnie zdumiewa
17.12.2023 15:08 Widok grobu Grzegorza Borysa tuż przed świętami zupełnie zdumiewa. Jeden szczegół przykuwa wzrok gapiów. Zasłużył na to?

Sprawa śmierci 6-letniego Olusia, który miał zostać brutalnie zamordowany przez swojego ojca, wstrząsnęła całą Polską. Teraz chwilę przed świętami Bożego Narodzenia sprawdzono, jak obecnie wygląda grób Grzegorza Borysa. Jeden szczegół może mocno szokować.

radiowóz, cmentarz
13.09.2023 15:09 Poszła na cmentarz i usłyszała "ciche wołanie" dobiegające z grobu. Od razu chwyciła za telefon!

Pewna kobieta udała się na cmentarz, by odwiedzić grób swoich bliskich. W pewnym momencie, gdy przechodziła alejką między kolejnymi nagrobkami, usłyszała prawdziwy dźwięk grozy — wołanie o pomoc! Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby tego dnia nie wybrała się na cmentarz…

Zniszczyli grób małego dziecka
25.07.2023 09:14 Zniszczyli grób maleńkiego dziecka. Łamiący napis na płycie mieli za nic. "Najgorszy z możliwych wandalizmów"

W sobotę rano w Łomży doszło do przerażającego odkrycia. Bliscy zmarłych pochowanych na okolicznym cmentarzu zobaczyli, że w nocy kilka grobów uległo wielkiej dewastacji. Wandale zniszczyli nawet nagrobek kilkumiesięcznego dziecka.

pogrzeb
12.07.2023 13:20 Grób tonął w kwiatach. Ada, Adrian i Bartuś spoczęli w jednej mogile. Napis na pomniku łamie serce, straszliwa tragedia

W minionych tygodniach wielu Polaków wyjechało na wakacyjne wyjazdy za granicę. Niestety, nie wszystkim dane było z nich wrócić, czy nawet dotrzeć na miejsce. Miał już miejsce pogrzeb tragicznie zmarłej rodziny, która straciła życie w wypadku.

grób
15.06.2023 13:13 Po pogrzebie z grobu zaczęły dochodzić przeraźliwe dźwięki. Rozkuli płytę, a ich oczom ukazał się zatrważający widok

Nastolatka, która została złożona w grobie i pochowana, dzień po pogrzebie obudziła się w trumnie. Lekarze uznali, że nie żyje przez to, że nie wykryli u niej pulsu. Do zatrważającej sytuacji doszło przed laty w Hondurasie. Neysi Perez zemdlała przez to, że w okolicy swojego domu usłyszała serię strzałów. Upadła na ziemię, a na jej ustach pojawiła się piana. 16-latka była wtedy w trzecim miesiącu ciąży.

grób
03.05.2023 21:06 Fatalna pomyłka zakładu pogrzebowego, syn zmarłej jest zdruzgotany "Bez naszej wiedzy wyciągnięto ją z grobu"

Zakład pogrzebowy powinien stronić od pomyłek, ale czasem nawet jego pracownikom zdarzy się popełnić błąd. W Radomiu jeden grób stroi pusty, trumna ze zmarłą została złożona w złym miejscu.O tej bulwersującej sytuacji mówi pan Marcin, którego sprawa dotyczy bezpośrednio. Przyznaje on, że nie wie, czy we wskazanym grobie znajduje się jego mama.