Horror, który w ostatnim czasie zadebiutował na platformie Netflix, zyskał ogromna popularność. I nie ma w tym nic zaskakującego. Produkcja ta dosłownie mrozi krew w żyłach! W mediach społecznościowych nie brakuje pozytywnych komentarzy zachwalających dzieło Mikhaila Reda. Co więcej, widzowie szczerze przyznają, że po jego obejrzeniu chodzą spać przy zapalonym świetle.

Dla wszystkich miłośników horrorów i krwawych, mrożących krew w żyłach ujęć, mamy cudowną wiadomość! Na Netflixie znajdziecie produkcję, o której od jakiegoś czasu jest naprawdę głośno! Filipiński film grozy wywołał istną furorę wśród odbiorców. Eerie– o czym opowiada i dlaczego jest, aż tak przerażający? Dowiedzmy się!

Horror Netflix: O czym jest Szkoła Grozy?

Horror, o którym chcemy wam opowiedzieć, nosi tytuł Eerie, który w polskim tłumaczeniu nazywany jest jako: Szkoła Grozy. Pomimo tego, iż tytuł nie wywołuje dreszczy na całym ciele, o tyle fabuła jest naprawdę przewrotna i przeraźliwa!

Musicie wiedzieć, iż akcja horroru rozgrywana jest w katolickiej szkole dla dziewcząt. To właśnie tam dochodzi do prawdziwej tragedii. Co takiego się wydarzyło? Ginie jedna z podopiecznic, a pozostałe zarzekają się, iż w ich szkole grasuje duch. Pat Consolacion, która pełni rolę szkolnej postanawia, więc wszcząć dochodzenie na własną rękę! zrobi wszystko, aby dowiedzieć się prawdy o bestii nękającej szkołę, a także czym są praktyki stosowane przez Matkę Alice.

Najlepszy horror Netflix

Nie sposób jest nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Gwarantujemy, że 20 minut wystarczy, aby widzowie krzyczeli i płakali z przerażenia.

-Obejrzałam Eerie na Netflixie. Podczas pierwszych 20 minut krzyczałam już 3 razy, a została jeszcze godzina i 20 minut– napisała jedna z Internautek na Twitterze.

Pośród natłoku fatalnych filmów na Netflixie, produkowanych seryjnie wręcz, w których absurd goni absurd, a wrażenia estetyczne są mocno wątpliwe, można znaleźć taką perełkę– czytamy na Filmwebie wypowiedź Internauty.

Musicie wiedzieć, że premiera Eerie odbyła się w grudniu 2018 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Singapurze. Jednak dopiero platforma Netflix sprawiła, iż zyskał na popularności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Horror
Screen z horroru „Eerie”

Horror jest naprawdę przerażający.

Horror
Screen z horroru „Eerie”

Widzowie przez dłuższy czas nie mogą o nim zapomnieć!

Horror
Screen z horroru „Eerie”

Produkcja mrozi krew w żyłach!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.