Beata Kozidrak znowu jest zakochana, a miłość jest sekretem jej promiennego wyglądu? Wielu mężczyzn będzie zawiedzionych deklaracją gwiazdy, która kilka lat temu rozwiodła się z mężem! Kim jest jej nowy wybranek?

Beata Kozidrak wygląda pięknie i niezwykle młodo. Fani od dawna zastanawiają się, czy po rozwodzie jej serce znowu jest zajęte oraz co wpływa na jej promienny wygląd, zabiegi kosmetyczne czy może miłość? Beata Kozidrak w końcu wyznała całą prawdę!

Beata Kozidrak: partner

Beata Kozidrak rozwiodła się w 2017 roku, po 37 latach małżeństwa. Z mężem Andrzejem wychowała dwie córki: Kasię i Agatę. Od bolesnego rozstania, które śledziły miliony Polaków, chroni swojej prywatności. Media jednak bacznie śledzą informacje na temat kolejnych związków gwiazdy.

– Wejście w kolejny związek po rozwodzie nie jest łatwe, ale nie niemożliwe. Trzeba odwagi, żeby być z kimś, należy też zostawić za sobą to, co było wcześniej. Myślę, że potrzebne jest do tego to, aby mieć w pamięci dobre chwile, a te trudne po prostu wymazać. Zapomnieć — słowa Beaty Kozidrak cytuje pomponik.pl.

Piosenkarka miała związać się z przystojnym Włochem. Mówiła wtedy, że kocha jeszcze mocniej i czuje się wolna. Relacja jednak nie przetrwała. W 2018 roku portal jastrzabpost.pl pisał, że Beata Kozidrak spotyka się z członkiem zespołu Bajm Arturem Daniewskim. Informacja nie została jednak potwierdzona przez gwiazdę.

Jak dba o siebie Beata Kozidrak?

Beata Kozidrak dba o siebie wyłącznie mało inwazyjnymi metodami. Wielokrotnie podkreślała, że nie poddaje się operacjom plastycznym, z którymi łatwo przesadzić. O jej wygląd dbają kosmetyczki, ale w zaciszu domowym także oddaje się zabiegom pielęgnacyjnym. Co jednak jest największym sekretem jej urody? Tajemnicę zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów!

– Chcecie wiedzieć naprawdę? To miłość! – przyznała w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Kto jest jej wybrankiem? Tego nie powiedziała, ale musi to być ktoś wyjątkowy, bo gwiazda wygląda na naprawdę szczęśliwą. Jakiś czas temu w rozmowie z Grazią mówiła, że w każdym wieku można poczuć motyle w brzuchu i kochać na sto procent. Wygląda na to, że w jej życiu ten moment właśnie nadszedł!

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY KOZIDRAK:

beata kozidrak
instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak jest piękną kobietą i od lat dba o wygląd.

beata kozidrak
instagram.com/beatakozidrak

Jednak to miłość sprawia, że gwiazda tak promienieje!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Metallica przekazała 200 tys. złotych na hospicjum dla dzieci w Warszawie. Niezwykły gest światowych gwiazd
  3. Beata Tyszkiewicz broniła Agnieszki Woźniak-Starak przed krzywdzącymi pomówieniami kilka lat temu. Co dokładnie powiedziała?
  4. Mieszkańcy wsi na Mazurach wspominają Piotra Woźniaka-Staraka, ich słowa są poruszające
  5. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce
  6. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić

Źródła: jastrzabpost.pl, Grazia

Poprzedni artykułTaco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
Następny artykułKim jest Jerzy Starak? Ojciec Piotra Woźniaka-Staraka to wpływowy milioner
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.