W programie Hotel Paradise doszło do bardzo kontrowersyjnych scen, których autorami byli Wiktoria i Łukasz. W stanie upojenia alkoholowego puściły im hamulce i mocno się do siebie zbliżyli, czym wywołali zażenowanie nie tylko u widzów, ale też samych uczestników. Dopiero nad ranem Wiki próbowała okazać skruchę.

Wiktoria od samego początku wejścia do programu sporo namieszała. Teraz doszło do sytuacji, która zostanie jej zapamiętana na bardzo długo.

Hotel Paradise: Wiktorii i Łukaszowi puściły hamulce

Wiktoria od początku programu jest w parze z Miłoszem, który obdarzył ją sporym zaufaniem. Wielu uczestników mówiło mu, że szybko się na niej zawiedzie i niestety mieli rację.

Podczas ostatniego odcinka doszło do przeparowania. Nana zainteresowała się Mateuszem. Wówczas Wiktoria wyczuła okazję, aby zakręcić się wokół jej byłego partnera.

W stanie mocnego upojenia alkoholowego nieco puściły im hamulce i bardzo się do siebie zbliżyli, co nie spodobało się wielu uczestnikom. Wszystko działo się na oczach Nany i Miłosza.

Sprawa potoczyła się na tyle daleko, że Przemek próbował przemówić Łukaszowi do rozumu, jednak ten oświadczył mu, że razem z Wiktorią bawią się znakomicie i nie mają zamiaru tego zmieniać.

Nad ranem Wiktoria przepraszała Miłosza i zapewniła go, że zależy mu jedynie na nim, mimo to zaczęła porównywać go do Łukasza. Niedługo po tym poszła do Nany i oznajmiła, że zdaje sobie sprawę, iż zachowała się bardzo źle, po czym również i ją przeprosiła.

W sieci wybuchła fala hejtu, a fani nie kryli zażenowania zaistniałą sytuacją. Co wy o tym myślicie?

Zobacz zdjęcie i wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Grażyna Kohut nie żyje

Źródło: pomponik.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl