Lelum.pl > Hotel Paradise

Hotel Paradise

Hotel Paradise
02.12.2021 16:14 „Hotel Paradise”: Nagły zwrot akcji tuż przed finałem. Pary typowane do odpadnięcia wyrzuciły dwójkę uczestników

Nic nie zapowiadało tak nagłego obrotu spraw w programie Hotel Paradise. Gdy wydawało się, że Nana i Łukasz oraz Inga i Janek mogą szykować się do domu, Klaudia El Dursi odmieniła losy uczestników. Z programem pożegnała się dwójka uwielbianych przez widzów uczestników. – Nie ukrywam, że jest mi bardzo przykro. Będę tęsknić – zaczęła poruszona Vanessa.

Hotel Paradise
29.09.2021 18:16 Doszło do wypadku. Kuba z „Hotelu paradise” trafił do szpitala z powodu urazu kręgosłupa

Jeden z uczestników 4. edycji słynnego programu Hotel Paradise, Jakub Bzdawka zamieścił na Instagramie zdjęcie wypadku, w którym brał udział. Poinformował swoich fanów, że trafił do szpitala z powodu urazu kręgosłupa. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kuba był jednym z najbardziej lubianych uczestników słynnego show TVN. Program opuścił z Kasią, jednak wciąż prężnie działa na Instagramie, gdzie śledzi go już ponad 43 tys. osób. Niedawno podał bardzo niepokojącą informację.

hotel paradise
13.09.2021 21:35 Wiktoria Gąsior z ”Hotelu Paradise” będzie miała operację. ”Mój biust to totalna porażka”

Znana z programu TVN 7 pt. Hotel Paradise Wiktoria Gąsior przekazała na swoim Instagramie niepokojącą informację. Gwiazda będzie musiała przejść operację biustu po nieudanym zabiegu jego powiększenia – Mój biust to totalna porażka – napisała na swoim InstaStories. Początki Wiktorii w Hotelu Paradise nie należą do najłatwiejszych, a jak się okazuje, musi także zadbać o swoje zdrowie.

Hotel Paradise, Klaudia El Dursi
31.03.2021 18:07 Kim jest lektor z ,,Hotelu Paradise”? To przystojny mężczyzna z Wrocławia

Hotel Paradise bije rekordy popularności, a jego uczestnicy z każdym odcinkiem stają się coraz bardziej rozpoznawalni. Okazuje się, że nie mniejszym zainteresowaniem widzów cieszy się również sam lektor programu. Kim jest? Odpowiadamy. Pan Lektor, bo tak zwykli mówić na niego widzowie programu Hotel Paradise, znany jest ze swoich błyskotliwych i często ironicznych komentarzy. Dzięki temu można powiedzieć, że stał się, obok uczestników, jednym z głównych bohaterów show.

08.03.2021 10:48 Klaudia El Dursi drży o zdrowie syna, pokazała zdjęcie ze szpitala. Gwiazda prosi o pomoc

Klaudia El Dursi opublikowała na swoim Instagramie dość niepokojące nagranie, w którym poprosiła fanów o pomoc. Gwiazda obecnie znajduje się na Zanzibarze, jednak z powodu problemów zdrowotnych swojego synka chciała wrócić do Polski. Wcześniej dodała także zdjęcie ze szpitala. Na szczęście niedługo po tym poinformowała, że sytuacja, jest już opanowana. Gwiazda programu Hotel Paradise poszukiwała pośród swoich fanów na Instagramie osób, które pracują dla firmy LOT lub Itaka i mogą załatwić jej synkowi bilet na czarter z Zanzibaru do Polski, gdzie jej syn podjąłby leczenie.

TVN
15.02.2021 16:44 Julia z ,,Hotelu Paradise 2” brała udział w pościgu policyjnym. „Nie zamierzała w tym uczestniczyć”

Modelka stała się sławna dzięki uczestnictwu w programie „Hotel Paradise”. Dzięki temu stała się jeszcze bardziej rozpoznawalna na Instagramie, gdzie już od dłuższego czasu wrzucała odważne zdjęcia i promowała różne marki jako influencerka. Tych walentynek jedna z gwiazd TVN, Julia Skrodzka, nie zaliczy do udanych. Uczestniczka „Hotelu Paradise 2” będzie musiała wytłumaczyć zachowanie swojego kolegi. Walentynki jeden z gwiazd TVN okazały się wyjątkowo sensacyjne. Julia Skrodzka, modelka i uczestniczka „Hotelu Paradise 2” spędziła je… uciekając przed policją. W tle pojawiły się alkohol i narkotyki.Czy jednak ta rozpoznawalność może przynieść jej kłopoty? Nie wiadomo, jak zareaguje stacja TVN na uczestnictwo jej gwiazdy w ucieczce przed policją.

Hotel Paradise
27.12.2020 20:58 Do sieci trafiły zdjęcia Marietty sprzed operacji. Fanom opadły szczęki na widok uczestniczki „Hotelu paradise”

Marietta z programu Hotel Paradise wrzuciła do sieci kolejną dawkę zdjęć. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że są to fotografie sprzed 5. i 6. lat, czyli wykonane przed operacjami plastycznymi. Zwyciężczyni pierwszej edycji popularnego polskiego programu postanowiła nieco powspominać dawne czasy. Instagram Marietty z programu Hotel Paradise obserwuje ponad 310 tys. osób. To tylko dowód na to, że mimo upływającego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością. Jej fotografie sprzed operacji plastycznych wywołały ogromne zdziwienie wśród fanów. Zmieniła się nie do poznania.

tvn
20.11.2020 19:22 Gwiazdor TVN dotkliwie pobity. Na miejscu od razu pojawiła się karetka, dramatyczne kulisy zdarzenia

Gwiazdor TVN został dotkliwie pobity. Napastnik rozbił o jego głowę szklaną butelkę. Szczegóły bójki przekazał Łukasz Karpiński, uczestnik programu Hotel Paradise. Jak wyjaśnił, rzucił się na niego jeden z kolegów z programu. Który? Tego nie chciał wyjawić, ale przyznał, że widzowie go znają. W wyniku bójki na miejsce musiała przyjechać karetka. Łukasz Karpiński zdecydował się na bardzo odważne wyznanie. W rozmowie z pomponikiem.pl przyznał, że został bardzo dotkliwie pobity i przez osobę znaną widzom TVN. -Po uderzeniu upadłem na rękę, a łokieć wyszedł mi ze stawu – opowiadał szczegóły Karpiński.

hotel paradise
06.11.2020 15:45 Marietta z Hotelu Paradise zoperowana sobie nos i odessała tłuszcz. Pokazała efekt po „Wielkie WOW”

Hotel Paradise: Marietta, zwyciężczyni pierwszej edycji programu postanowiła poprawić swoją urodę a efektami, a nawet szczegółami zabiegów podzielić się ze swoimi fanami. Marietta poprawiła swoje ciało za pomocą liposukcji, a także poddała swój nos operacji. Jak się wam podoba?Marietta Witkowska od początku programu Hotel Paradise zwróciła na siebie uwagę widzów. Bohaterka programu od razu dała się poznać jako przebojowa i pełna energii dziewczyna. Dziś Marietta ma tłumy obserwatorów na Instagramie, ma więc komu pochwalić się swoją niezwykłą metamorfozą.

TVN
14.09.2020 18:54 Gwiazdor TVN został zaatakowany. ”Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem”

Na antenie TVN widzowie mają okazję oglądać mnóstwo programów, które dostarczają niezapomnianych wrażeń i wiele rozrywki. Charyzmatyczni gwiazdorzy robią wszystko, co w ich mocy, by utrzymać swoją rozpoznawalność. Niestety nie zawsze wychodzi im to na dobre. Niedawno jeden z nich został brutalnie zaatakowany.TVN emituje mnóstwo programów, które przyciągają przed ekrany miliony telewidzów. Występuje w nich wielu ludzi, którzy początkowo nie są znani z niczego, jednak po udziale stają się popularnymi celebrytami. Jak informuje portal pudelek.pl jeden z nich niedawno został brutalnie napadnięty – Rozcięta głowa, złamanie z przemieszczeniem – można przeczytać.

love island
13.06.2020 17:17 Marietta z „Hotelu Paradise” bardzo cierpi. „Od niedzieli nie potrafi funkcjonować w społeczeństwie”

Hotel Paradise okazał się prawdziwym telewizyjnym hitem. Losy młodych uczestników śledziły miliony widzów, którzy szybko pokochali bohaterów show, a głównie zwycięzców programu, których miłość rozkwitała na antenie. Dzisiaj Marietta Witkowska bardzo przeżywa rozstanie z Chrisem Ducci.Związek tej dwójki śledziły miliony. Para zwyciężyła show, po zakończeniu programu dalej mogliśmy oglądać losy zakochanych, którzy wspólnie wynajęli mieszkanie w Warszawie, a swoje życie relacjonowali za pośrednictwem Instagrama. Niestety, sielanka nie trwała długo – kilka dni temu para poinformowała o rozstaniu.