Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ida Nowakowska planuje karierę w Polsce, co z jej życiem w USA? Szczery wywiad gwiazdy
Marta Kulik
Marta Kulik 19.08.2019 14:33

Ida Nowakowska planuje karierę w Polsce, co z jej życiem w USA? Szczery wywiad gwiazdy

tvp
kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Ida Nowakowska rozwija swoją karierę w Polsce. Niedawno pracowała przy produkcji tanecznego Dance Dance Dance, teraz prowadzi Pytanie na Śniadanie i przygotowuje się do występów w kolejnym programie TVP. Jej mąż, Amerykanin, często przebywa poza Polską. Czy Ida ma w planach powrót do USA?

Ida Nowakowska udzieliła wywiadu portalowi party.pl, w którym szczerze wypowiedziała się na temat swojego małżeństwa z Jackiem Herndonem, którego poślubiła w 2015 roku. Choć poznali się w Stanach, to obecnie Ida zdecydowanie więcej czasu spędza w Polsce, gdzie ma mnóstwo zobowiązań zawodowych. Rozłąka dobrze robi dla związku — powiedziała gwiazda w rozmowie z party.pl.

Ida Nowakowska wyjedzie z Polski?

Ida Nowakowska nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła, że wyjedzie z Polski. Gwiazda ma coraz mniej czasu spędzać z mężem, co może źle odbijać się na ich związku. W ostatnim czasie stała się jedną z najważniejszych twarzy TVP. Dostaje coraz więcej programów, w których zajmuje ważne stanowiska. Po sukcesie w Dance Dance Dance podbija serca widzów jako prowadząca Pytania na Śniadanie, a jesienią poprowadzi The Voice Kids. Fani zastanawiają się jak radzi sobie z małżeństwem na odległość. Czy po emisji wyjedzie do USA? W rozmowie z Party udzieliła odpowiedzi.

– Mój mąż jest w Polsce, pracuje w dużej instytucji amerykańskiej. Nie byliśmy razem tylko w okresie Dance Dance Dance. Dla nas to był długi czas, prawie dwa miesiące. Widzieliśmy się dosłownie parę razy w ciągu całego programu, ale potem wrócił i jest tutaj — mówiła dla party.pl.

Wszystko wskazuje na to, że na razie Ida Nowakowska nie ma powodów, aby na stałe wyjeżdżać z Polski. Choć kocha Stany Zjednoczone, to w naszym kraju pracuje i większość roku spędza z mężem, który zajmuje się dyplomacją. Fani gwiazdy na jakiś czas mogą odetchnąć z ulgą.

Ida Nowakowska: mąż gwiazdy pracuje w Polsce

W rozmowie z Party Ida przyznała, że była zdziwiona obawami fanów i ciągłymi pytaniami o to, gdzie jest jej mąż. Wyjaśniła, że spędzają razem dużo czasu i odkąd oboje pracują w Polsce, nie mają powodów, aby myśleć o wyjeździe do USA na stałe. Była też zaskoczona, czytając komentarze, z których wynikało, że nie chce wyjechać do męża ze względu na karierę.

Zupełnie nie było tak, że on chciał być tam, a ja tu — wyjaśniała w rozmowie z party.pl.

Jakie mają plany na przyszłość? Ida wielokrotnie, nawet podczas Pytania na Śniadanie, podkreślała, że bardzo chciałaby zostać mamą. W rozmowie z Wideoportalem wyznała, że w życiu są wyższe wartości, które ceni, niż kariera. Ze względu na pracę męża fani Idy muszą liczyć się z tym, że w przyszłości tancerka będzie chciała wyjechać za mężem, który jest dyplomatą, a to wiąże się z życiem w różnych krajach. Na razie jednak oboje zamierzają zostać w Polsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA IDY NOWAKOWSKIEJ:

ida nowakowska

Ida Nowakowska w szalonym tempie rozwija karierę w Polsce.

ida nowakowska

Jej mąż, Amerykanin, również pracuje w Polsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Prokuratura potwierdziła informacje. Fani wspierają dziennikarkę
  3. Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
  4. Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Osiągnął bardzo wiele i świetnie na tym zarabia
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: Party