Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Przez wiele lat żył w cieniu, aż do momentu poznania Agnieszki. Kilka lat temu zakochał się w dziennikarce, a teraz są małżeństwem. Mężczyzna może się poszczycić wspaniałą karierą — osiągnął wiele i świetnie na tym zarabia. 

Piotr Woźniak-Starak zyskał zainteresowanie, gdy związał się ze znaną dziennikarką. To syn milionerów: Jerzego i Anny Woźniak-Staraków. Czy jest tylko rozpieszczonym dzieckiem milionerów? Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Będziecie zaskoczeni!

Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak miał wszelkie predyspozycje, aby zostać celebrytą, korzystającym z ogromnego rodzinnego majątku. Rodzice Piotra znaleźli się na 5 tym miejscu najbogatszych Polaków, według magazynu Forbes, z majątkiem oszacowanym na ponad 3 miliardy złotych. Ten postanowił jednak zaryzykować i spróbować swoich sił jako producent filmowy. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał w agencji reklamowej.

 

Następnie poszedł krok dalej i pracował jako asystent Andrzeja Wajdy przy produkcji filmu Katyń. Zdobyte doświadczenia opłaciły się, bo już pierwszy wyprodukowany przez niego film Big Love okazał się sukcesem komercyjnym. Ostatnim mega hitem, który wyszedł spod jego ręki był film Bogowie. Film w kinie obejrzało ponad 4 miliony ludzi. Kim jest mąż Agnieszki Woźniak Starak? To utalentowany, ceniony producent filmowy.

Kim jest Piotr Woźniak Starak? życie prywatne

Piotr Wożniak- Starak pochodzi z bardzo bogatego domu. Jego rodzice mają fortunę oszacowaną na ponad 3 miliardy złotych. Do ich finansowego imperium należy m.in. firma farmaceutyczna-Polpharma, czy Belvedere Łazienki Królewskie z ekskluzywną restauracją Belvedere. Jerzy Starak jest ojczymem Piotra. Starakowie mają jedno wspólne dziecko: córkę Julię.

Piotr jest dzieckiem Anny Woźniak-Starak z pierwszego związku. Media zaczęły bardziej interesować się życiem Staraka, kiedy to w 2014 roku spotykał się z Alicją Bachledą Curuś. Para nigdy nie potwierdziła swojego związku. Największą sensację wzbudził jednak jego związek z dziennikarką TVN Agnieszką Szulim. Para pobrała się w Wenecji w 2016 roku. Oboje chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest mąż Agnieszki Wożniak-Starak
Instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak pochodzi z bardzo bogatej rodziny. Jego rodzice są właścicielami koncernu farmaceutycznego, a  ich majątek szacowany jest na ponad 3 miliardy złotych.

Kim jest mąż Agnieszki Wożniak-Starak
Instagram.com/pwsas

Piotr Woźniak-Starak jest cenionym producentem filmowym. Wyprodukował takie hity jak: „Bogowie”; „Big Love” czy „Sztuka kochania”. 

Kim jest mąż Agnieszki Wożniak-Starak
Instagram.com/pwsas

Piotr Woźniak-Starak w 2016 roku ożenił się z Agnieszką Szulim. Są jedną z gorętszych par w polskim show-biznesie.

Kim jest mąż Agnieszki Wożniak-Starak
Instagram.com/aga_wozniak_starak

Para chętnie dzieli się wspólnymi prywatnymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

kim jest mąż agnieszki woźniak starak
instagram.com/pwsas

Starak oświadczył się Szulim podczas corocznego balu Fundacji TVN. Prezenterka była w szoku.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Arystokratyczne pochodzenie Beaty Tyszkiewicz sprawiało jej kłopoty. Nie chciano jej przyjąć do szkoły
  3. Qczaj już po operacji. Uwielbiany trener personalny dodał niepokojące zdjęcie ze szpitala
  4. Marcin Meller zdradził powody swojego odejścia z „Dzień Dobry TVN”. Namówiła go Magda Mołek?
  5. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  6. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

źródło: plotek.pl