Ile zarabia Lara Gessler? Ta młoda i ambitna kobieta z pewnością jeszcze nieraz nas zaskoczy! Chociaż mama zabezpieczyła ukochaną córkę, Lara nieustannie udowadnia, że ambicją, zmysłem estetycznym i biznesowym dorównuje Magdzie! A może nawet ją przewyższa?

Lara Gessler dopiero od niedawna stawia kroki w show-biznesie. W programie Ameryka Express dała się poznać jako sympatyczna i uśmiechnięta młoda kobieta, której woda sodowa absolutnie nie uderzyła do głowy. Z pewnością zainkasowała za występ okrągłą sumkę, jednak show-biznes nie jest jedynym źródłem dochodu. Ile zarabia Lara Gessler? Ma niebywale rozsądne podejście do pieniędzy.

Ile zarabia Lara Gessler?

Niewiele matek i córek może poszczycić się równie dobrą relacją, co Lara i Magda Gessler. Prowadząca kultowego programu Kuchenne rewolucje wielokrotnie podkreślała, że 30-latka jest jej najlepszą przyjaciółką. Młoda kobieta odziedziczyła po mamie zmysł biznesowy i miłość do piękna oraz talent kulinarny.

Jak informuje portal party.pl, Magda Gessler uczyniła córkę współwłaścicielką dwóch restauracji: Słodki Słony i U Fukiera. Nic dziwnego: Lara ma gruntowne wykształcenie. Pracowała w Londynie jako cukiernik w trzygwiazdkowej restauracji Michelina, dekorowała torty w Nowym Jorku, a także jest absolwentką socjologii w warszawskim Collegium Civitas. 

Według informacji portalu jastrzabpost.pl w 2016 roku Lara Gessler wspólnie z przyjaciółką założyła blog Localove. Młode kobiety polecały na nim miejsca, w których można smacznie zjeść. Jednak wygląda na to, że Lara ostatecznie musiała skupić się na swoich pozostałych projektach – ostatni wpis pojawił się na facebookowym fanpejdżu Loca-love.pl 29 stycznia 2018 roku. Gessler przyznaje jednak, że w projekcie nie chodziło o zarobienie szybkich pieniędzy:

– Pieniądze nie są moim wyznacznikiem życia. Chcę żyć miło i chcę robić to, co lubię. I to jest chyba najważniejsze. Ja nie robię nic, co mogłoby przynosić dużo pieniędzy. Na pewno gastronomia nie przynosi dużych pieniędzy – cytuje Larę Gessler portal party.pl

 

To zaskakujące rozważne słowa jak na tak młodą kobietę. Wygląda na to, że Magda wpoiła dziecku nie tylko miłość do kuchni, lecz także nauczyła rozsądnego zarządzania finansami. Młoda kobieta jest również autorką książki Słodki zielnik Lary, w której zawarła aż pięćdziesiąt przepisów! Nie zapominajmy również o udziale w Ameryka Express, jednak uczestniczce udało się zataić informacje odnośnie do sumy, jaką otrzymała za udział. Zachowała podobną dyskrecję przy okazji współpracy z marką Atelier Juliette, dla której zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych Lara & Lace.

Lara Gessler wielokrotnie udowodniła, że dobro innych leży jej na sercu. Dlatego młoda kobieta angażuje się w liczne kampanie społeczne jak @wstrzymajsmog, wspiera SOS Wioski Dziecięce czy Centrum Praw Kobiet. 

Nie możemy się doczekać kolejnego projektu Lary Gessler!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia lara gessler
fot. instagram.com @lara_gessler

Ile zarabia Lara Gessler? Będziecie pod ogromnym wrażeniem!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan pójdzie na randkę, za którą tajemniczy mężczyzna zapłacił 42 tys.
Następny artykułNajmodniejsze jeansy 2019. Agnieszka Woźniak-Starak wygląda w nich bajecznie!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.