Jak żyje Iwona Wszołkówna? Aktorka wpadła w miłosne sidła w 2004 roku, kiedy zakochała się z wzajemnością ze starszym od niej o ponad 25 lat reżyserze. Jej kariera nie nabrała jednak rozpędu. Co teraz robi Wszołkówna?

Okazało się, że aktorce bardzo zależało na założeniu rodziny. Spełnia się teraz w paru rolach.

Jak żyje Iwona Wszołkówna? Jak wyglądają losy radosnej aktorki?

Iwona Wszołkówna ukończyła szkołę teatralną w Krakowie. Nie chciała jednak grać maleńkich rólek w teatrach i epizodów w serialach i filmach. Mierzyła znacznie wyżej.

Lata mijały, a do zdolnej aktorki wciąż nie przychodziły role, które mogłyby jej pomóc się wybić. Nie układało jej się również w życiu prywatnym. 

Jej małżeństwo nie było takie, jak mogła sobie wymarzyć. Kiedy udało jej się złapać rolę w sitcomie „Camera Cafe”, nie wiedziała jeszcze, że jej los się odmieni. 

Na planie spotkała Jerzego Bogajewicza, reżysera. Okazało się, że ten jest jednak starszy od niej o ponad ćwierć wieku. Oboje stracili jednak dla siebie głowę. 

Hejterzy twierdzili, że zrobiła to dla kariery, a ona chciała jedynie rodziny

Niektórzy widzowie twierdzili, że związek z reżyserem miał jej otworzyć drogę do kariery i że poślubiła Bogajewicza jedynie dla własnych korzyści. 

Nikt jednak nie wiedział, że Iwona Wszołkówna myśli raczej o… rodzinie. U boku Bogajewicza miała spełnić te marzenia. 

Będąc już żoną artysty, zagrała również w produkcji, w której niektóre odcinki reżyserował Bogajewicz. Przez pewien czas aspirowała nawet do głównej roli w serialu, ale tę otrzymała Agnieszka Dygant. Chodzi oczywiście o „Nianię”.

Wszołkówna otrzymała rolę niezapomnianej najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki, czyli Joli. Dzięki temu stała się o wiele szerzej rozpoznawalna. 

Po występie w serialu jednak zniknęła. Jeszcze wcześniej, w czasie pracy nad serialem, urodziła dwoje dzieci – Antoniego i Tinę. Potem jednak jej kariera przycichła. 

Potem miała jeszcze aktorskie epizody w „Prawie Agaty” oraz niezwykle przejmującą rolę w „Pod mocnym aniołem”, ale niedługo potem całkowicie wycofała się z gry na ekranie. 

Jak ujawniła, chciała przede wszystkim poświęcić czas rodzinie. 

– Swój czas wolę poświęcać dzieciom, a nie… scenariuszom – zaznaczyła. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [swiatseriali.pl]

Poprzedni artykułZwiązek Moniki Olejnik i Tomasza Ziółkowskiego był zaskoczeniem dla wielu osób. Do dziś są szczęśliwi
Następny artykułKrępująca wpadka Małgorzaty Rozenek podczas jogi. Obcisły strój zrobił jej psikusa