Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale na pewno można wyróżnić kilka typów zachowań facetów, które mogą przypaść kobiecie do gustu. To, że na jednej dziewczynie nie zrobiłeś wrażenia, nie przekreśla twoich szans u innej! 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Jakich facetów lubią dziewczyny? Podobne pytanie zadaje sobie pewnie wielu mężczyzn. Nie ma jednego idealnego wzoru wyglądu lub zachowania, który podbiłby serce każde kobiety. Na szczęście panie, tak jak i panowie, gustują w różnych typach, jeżeli chodzi o drugą połówkę. Niezależnie więc od tego, który typ reprezentujesz, masz szansę na znalezienie miłości!

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”Nerda”, ”Geeka” 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Stereotyp niewychodzącego do ludzi i niedbającego o siebie informatyka dawno odszedł do lamusa. Tak samo rzecz ma się z ”kujonami” lub prymusami w określonych dziedzinach. Wiele dziewczyn uwielbia właśnie tak typ chłopaka! Imponuje im ich inteligencja, zaangażowanie i pasja, z którą oddają się choćby programowaniu.

Więcej — kobiety doceniają też graczy. Coraz więcej pań przekonuje się do wirtualnej rozrywki. Początkująca graczka na pewno doceni, gdy polecisz jej kilka ciekawych tytułów. Oczywiście musisz wziąć pod uwagę to, że żadna kobieta nie zniesie, jeśli będziesz przedkładał granie nad wasze spotkania. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyście wspólni zagrali np. w wyścigi samochodowe na konsoli.

Jeżeli oprócz przesiadywania przed komputerem albo zgłębiania fizyki kwantowej potrafisz jeszcze naprawić cieknący kran i przywiesić obrazek w salonie, zrobisz podwójnie dobre wrażenie. Po wypowiedziach kobiet w sieci można wywnioskować, że lubią intelektualistów, ale takich, którzy nie są totalnie oderwanych od rzeczywistości. Jeśli więc z urody i zainteresowań bliżej ci do Marka Zuckerberga niż Brada Pitta, wiedz, że możesz mieć nie lada powodzenie! 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”uroczego romantyka”

Jakich chłopaków lubią dziewczyny, które chcą się naprawdę mocno zakochać? Okazuje się, że duże powodzenie ma typ romantyka. Czym się charakteryzuje prawdziwie romantyczny mężczyzna? To typ, który pamięta o tym, że każda kobieta kocha dostawać kwiaty, zwłaszcza bez okazji. To romantyk uwielbia spędzać długie wieczory na spacerach brzegiem morza, a za najlepszą randkę na świecie uważa wyjście do klimatycznej restauracji, do której wypada się elegancko ubrać.

Uroczy romantyk jest szarmancki i oczytany, emanuje wewnętrzną siłą i spokojem. Lubi też pożartować i podchodzi do życia z odpowiednim dystansem. Tak jak w przypadku ”nerda” największy romantyk powinien umieć zejść na ziemię, kiedy w domu popsuje się pralka. Przynajmniej takie właśnie zdanie podziela wiele kobiet. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”złotej rączki’

Jakich chłopaków lubią dziewczyny, którym zależy na konkretach w związku? Otóż są kobiety, które od podziwiania rozgwieżdżonego nieba lub zachodu słońca wolą cieszyć oko powieszoną w pokoju nową półką. Pamiętajcie panowie, że wiele dziewczyn wyrastało w rodzinach, gdzie podstawowymi naprawami domowymi parali się ojcowie.

Takie dziewczyny uważają, że mężczyzna lubi majsterkować, umie posługiwać się wiertarką i zawsze dba o równo przystrzyżony trawnik. Kobieta, która uwielbia typ ”złotej rączki”, uważa bowiem, że na mężczyźnie z konkretnymi umiejętnościami można polegać. Sądzi też, że zaradność w czynnościach związanych z dbaniem o dom, przekłada się analogicznie na zaradność życiową. Dla niej mężczyzna nie powinien za wiele mówić, ale przede wszystkim działać. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ komika 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny, które lubią być rozśmieszane? Oczywiście mowa tu o typie ”komika”, czyli wiecznego żartownisia. ”Komikiem” zazwyczaj okazuje się ten chłopak, który kilka lub kilkanaście lat wcześniej rozbawiał wszystkich w klasie swoimi wygłupami na lekcji. Niektóre kobiety uważają ten typ za niedojrzały, jednak wielu kobietom bardzo podobają się zabawni mężczyźni.

Chodzi tu przede wszystkim o dowcip słowny, błyskotliwe uwagi i zaskakujące puenty, Jeżeli więc jesteś typem youtubowego ”prankstera”, wiedz, że dziewczynie ok. trzydziestki raczej tym nie zaimponujesz. Błyskotliwy dowcip bez żenującej otoczki robienia komuś niespodziewanych kawałów powinien zaimponować większości kobiet. Świadczy on bowiem o waszej inteligencji i wyczuciu. Wiele kobiet potrafi niemal wcale nie zwracać uwagi na wygląd potencjalnego partnera, jeśli ten potrafi ją regularnie rozśmieszać i wprawiać w dobry humor. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”zimnego drania” 

Wielu mężczyzn uważa, że od szarmanckich i miłych mężczyzn kobiety wolą ”zimnego drania”, który będzie sprawiał wrażenie aroganckiego, niezainteresowanego nimi i niedostępnego. To jednak raczej dość dalekie od prawdy stwierdzenie. Oczywiście, naprawdę zakochana kobieta, tak samo, jak zakochany mężczyzna, jest w stanie zrobić wiele, aby zdobyć uwagę sceptycznej co do związku drugiej połówki. Czasami jest więc tak, że im bardziej jest odrzucana, tym bardziej zabiega, co z zewnątrz wygląda dość nienaturalnie. Znaczenie ma też zamiana ról — to kobiety na ogół są niedostępne, to one lubią być zdobywane.

Czy warto więc grać ”zimnego drania” w nadziei, że któraś dziewczyna postawi sobie za cel zdobycie twojego serca? Raczej nie. Jeśli na kimś ci zależy, powinieneś okazywać mu sympatię, a nie odrzucać. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”przystojniaka” 

Nie należy ukrywać, że wygląd zewnętrzny jest istotny przy wyborze partnera. Nie trzeba mieć jednak wyglądu herosa, żeby spodobać się dziewczynie, bo w końcu nie jest to najważniejsze. Jakich chłopaków lubią dziewczyny: wygląd. Powszechnie uważa się, że kobiety lubią mężczyzn wysokich, o wzroście min. 180 cm i z widoczną, ale nie przesadzoną muskulaturą i gęstymi, nie za długimi i nie za krótkimi. Oczywiście to tylko stereotyp, podobny jak ten o idealnych wymiarach kobiety.

Typem ”przystojniaka” będzie każdy facet, który jest świadomy swoich atutów i umie je podkreślić. Taki mężczyzna zawsze dobrze pachnie i wie, jak dobrze się ubrać. Dodatkowo dba o formę, nie ucieka na widok siłowni czy basenu. ”Przystojniak” jest pewny siebie i zazwyczaj podchodzi do ”ataku”, gdy tylko ktoś wpadnie mu w oko. Jeśli reprezentujecie ten typ i nie wiedzie wam się w miłości, to wiedzcie, że dziewczyny mogą specjalnie dawać wam pstryczka w nos. Nie wszyscy lubią być traktowani bezpośrednio i zapraszani na randkę po 15 minutach rozmowy na imprezie

Jakich facetów lubią dziewczyny? Typ ”sportowca”

Jakich facetów lubią dziewczyny. Wszędzie chodzisz z opaską badającą poziom spalania kalorii, biegasz, gdy za oknem śnieg i zdrowo się odżywiasz? Bardzo możliwe więc, że jesteś typem sportowca. Jeśli nad krwisty stek i butelkę piwa jesteś w stanie przedłożyć coś zdrowego, wiele dziewczyn na pewno to doceni. Zwłaszcza że bycie fit jest ostatnio bardzo w trendach. Spędzasz dużo czasu na siłowni? Kobietom oczywiście podoba się muskularne ciało, jednak pamiętaj — co za dużo, to niezdrowo. ”Sportowiec” szybko znajdzie partnerkę wśród kobiet, które też uwielbiają zdrowy, aktywny styl życia. Wspólne spędzanie czasu aktywnie może być źródłem dużej satysfakcji i dobrej zabawy. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”imprezowicza”

Jakich chłopaków lubią dziewczyny, które chcą się dobrze bawić? Choć ”imprezowicz” nie kojarzy się z kimś, kto nadaje się do długiego i stabilnego związku, są kobiety, które uwielbiają imprezowiczów. To typ, który często jest duszą towarzystwa, a dzięki swojemu pozytywnemu usposobieniu jest zapraszany na wiele wydarzeń. ”Imprezowicz” to osoba, którą każda zna, bo ”spotkała go kiedyś na imprezie”. Jeśli jesteś tym typem i wiesz, że dziewczyna, która ci się podoba, lubi tańczyć, możesz zabrać ją do klubu z dobrą muzyką. Pamiętaj jednak, że to ona jest najważniejsza — nie bar czy znajomi, których tam spotkacie. Odpowiedzialny imprezowicz, który trzyma fason do końca zabawy, może stworzyć udany związek z dziewczyną o podobnym temperamencie. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Typ ”muzyka” 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny, które bez słuchawek nie wyobrażają sobie nawet przejechania krótkiej trasy autobusem? Oczywiście takich, którzy mają podobne zainteresowania muzyczne, a najlepiej sami się nią zajmują. Nieprzypadkowo muzycy rockowi mają takie powodzenie u płci przeciwnej — są męscy, ale też wrażliwi. Poza tym muzyka zawsze jest świetnym tematem do rozmów, która pozwoli przełamać ci ewentualne pierwsze lody. Jeżeli ona jest fanką Metallici, a ty umiesz zagrać ze 3 ich kawałki na gitarze, twoje szanse jeszcze wzrastają. Muzyka łagodzi obyczaje i może bardzo skutecznie zbliżyć do siebie ludzi. 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Podsumowanie 

Jakich chłopaków lubią dziewczyny? Jak widzisz, nie ma jednego typu zachowania mężczyzny, które ujęłoby każdą dziewczynę. Na tym polega cały szkopuł, ale i duża zaleta tej sytuacji, bo przecież byłoby nudno, gdyby wszystkim podobały się te same cechy. Pamiętaj, nie warto na siłę się zmieniać. Jeszcze gorzej jest udawać kogoś, kim się nie jest. Związek polega także na wzajemnej akceptacji i wspólnej pracy nad relacją. Najważniejsze, aby okazać swojej sympatii, że naprawdę ci na niej zależy, niezależnie od tego, który typ faceta reprezentujesz.  

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

 

jakich chłopaków lubią dziewczyny
Fot. Unsplash.com

Chłopak imprezowicz powinien szukać dziewczyny, która także preferuje taki styl życia.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Mucha: Kuba Wojewódzki to jej były facet. Historia wielkiej miłości
Następny artykułWyznanie Marysi: „Mężczyźni ode mnie uciekają. Zawsze podają TEN powód”