Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Antkiem. „Poznałam go trochę za wcześnie”
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 11.01.2019 18:29

Julia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Antkiem. „Poznałam go trochę za wcześnie”

Julia Wieniawa w bikini
Fot. facebook.com @juliawieniawa

Julia Wieniawa i Antek Królikowski to para, która zawładnęła światem show-biznesu. Chociaż koniec ich związku to wciąż świeża sprawa, aktorka w rozmowie z Krystyną Pytlakowską zdobyła się na szczerość i wyznała „poznałam go trochę za wcześnie”. Czy Julia i Antek wciąż pozostają w dobrych relacjach?

Koniec 2018 roku był czasem, kiedy Julia Wieniawa postanowiła zacząć nowy etap w swoim życiu. Kariera gwiazdy nie zwalnia, a ta potrzebuje dużo czasu na realizację nowych projektów. Wejście w nowy rok zaczęła od szczerego wywiadu, w którym rozmawia o życiu i osiągniętych sukcesach. Młodziutka aktorka postanowiła również skomentować swoje rozstanie z Antkiem Królikowskim.

Julia Wieniawa jest singielką po 2 latach związku

Kariera Julii cały czas się rozwija i nie rezygnuje z nowych propozycji. Chociaż mówi się często o jej osiągnięciach, to ostatnimi czasy, na głównym celowniku znalazł się jej związek z Antkiem Królikowskim. Po 2 wspólnie spędzonych latach przyszedł czas, kiedy oboje się rozstali. Antek pod koniec grudnia 2018 roku zmontował własny klip do piosenki Nie muszę, ukazując gwiazdę od bardziej prywatnej strony. W opisie filmu napisał, że jest to prezent na 20 urodziny Julki. Co więcej, klip miał być zbiorem wspomnień i jednocześnie podziękowaniem, za wspólnie spędzony razem czas. Para w mniej więcej tym samym czasie oficjalnie potwierdziła, że nie jest już razem.

Dlaczego para zakończyła związek?

Aktorka wzięła udział w sesji zdjęciowej i wywiadzie dla styczniowego wydania magazynu Viva!. Chociaż rozmowa dotyczyła jej drogi do sukcesu, to nie obyło się bez pytania o rozstanie z Antkiem Królikowskim. Gwiazda przyznaje, że ich czas się skończył, a mogło to wynikać ze zbyt wczesnego wejścia w związek.

– Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie (śmiech). Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię. To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto. Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie […] Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi — powiedziała Julia Wieniawa dla Viva!.

W tym samym wywiadzie Julia wyznała, że na razie nie ma w planie się zakochać, a czas chce poświęcić pracy.

Czy para dobrze razem wyglądała?

julia wieniawa

Antek Królikowski w ramach prezentu i podziękowań, zmontował swój łasny klip do piosenki Nie muszę.

julia wieniawa

Wieniawa przyznała, że mimo rozstania wciąż są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi.

julia wieniawa

Para była ze sobą 2 lata. Rozeszli się pod koniec 2018 roku.

julia wieniawa

W wywiadzie dla Viva! Julka przyznała, że swój czas chce poświęcić pracy.

julia wieniawa

Koniec związku jest również wynikiem innych oczekiwań od życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wielu się myliło w tej kwestii
  2. Najmodniejsze kolory 2019. Zobacz, co warto nosić w tym roku
  3. Promocja w Rossmannie 2+2. Jakie produkty będą przecenione?

Źródło: viva.pl