Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Internauta zapytał Justynę Kowalczyk o dziecko. Gwiazda odpowiedziała w ostrych słowach
Oktawian Góral
Oktawian Góral 03.02.2021 19:12

Internauta zapytał Justynę Kowalczyk o dziecko. Gwiazda odpowiedziała w ostrych słowach

Justyna Kowalczyk
fot. https://www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli/

Justyna Kowalczyk-Tekiela bezpardonowo zrugała internautkę. Poszło o… dziecko. W swoim wpisie o niestosowności pytania kobiet o kwestie planów macierzyńskich sportsmenka nie szczędziła dosadnych słów.

Biegaczka narciarska pod swoim wpisem o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy została zapytana o kwestię macierzyństwa.

W niedzielę, 31 stycznia, Justyna Kowalczyk opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie, w którym jasno dali do zrozumienia, że wspierają WOŚP. Na licytację wystawili wspólny spacer po Tatrach.

Justyna Kowalczyk o macierzyństwie

Pod zdjęciem promującym akcję pojawiła się lawina komentarzy. Większość z internautów chwaliła parę za dobroczynność i angażowanie się w akcje charytatywne.

Część z komentujących wyraziła zainteresowanie licytacją spaceru. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy są zaznajomieni z podstawami dobrego wychowania i kultury osobistej.

Jeden z obserwujących na TT parę postanowił wniknąć w życie prywatne sportowców. Mężczyzna zasugerował, że czas najwyższy, aby para zaczęła starać się o dziecko. Reakcja Justyny Kowalczyk-Tekieli była stanowcza.

Justyna Kowalczyk odpowiada internaucie

Państwo Tekieli, brać się za potomstwo. Naród tego potrzebujenapisał użytkownik o nicku Akoknap. Co na to wszystko Justyna Kowalczyk?

Nie pozostała dłużna internaucie i wyraźnie wyznaczyła granicę prywatności.

Proszę w nasze życie buciorami swoimi nie włazić. Dziękuję i pozdrawiamodpowiedziała mężczyźnie, który wyraźnie zapomniał, że nie rozmawia z bliską sobie przyjaciółką, ale obcą – choć powszechnie znaną – osobą. Mężczyzna, który przekroczył granice dobrego smaku, zrozumiał swój błąd. Akoknap przeprosił parę sportowców i życzył wszystkiego dobrego.

Życie prywatne

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekiela pobrali się 24 września 2020 roku. Sportowców połączyła wspólna pasja – oboje są fanami gór. Kacper Tekiela jest instruktorem wspinaczki górskiej, Justyna Kowalczyk zaś to uznana w Polsce i za granicą biegaczka narciarska.

Pytania w stylu „kiedy dziecko” nie są stosownymi uwagami. Chcąc zachowywać się w porządku wobec innych, nigdy nie powinniśmy pytać o to kobiet i par, jeżeli sami zainteresowani nie wyjdą z inicjatywą rozmowy na ten temat.

Zobacz zdjęcie:

#wośp 2021 ❤️❤️❤️ pic.twitter.com/FzWpEM3TEU

— Justyna Kowalczyk-Tekieli (@JuiceKowalczyk) January 31, 2021

Państwo Tekieli, brać się za potomstwo. Naród tego potrzebuje.

— A®eK (@akoknap) January 31, 2021

Proszę w nasze życie buciorami swoimi nie włazić. Dziękuję i pozdrawiam ????

— Justyna Kowalczyk-Tekieli (@JuiceKowalczyk) January 31, 2021

Oczywiście, przepraszam. Królowej Polskich Nart życzę wszystkiego co najlepsze dla Państwa.

— A®eK (@akoknap) January 31, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: