Kinga Duda odkąd zdecydowała się zostać w Polsce, pracuje w kancelarii swojego ojca. Dziennikarz RMF postanowił dociec, czym tak naprawdę zajmuje się 25-latka w gabinecie prezydenta. Nie mógł powstrzymać śmiechu, gdy usłyszał odpowiedź Szefa Gabinetu Prezydenckiego. 

Córka prezydenta jest z wykształcenia prawniczką, która jak na swój bardzo młody wiek ma już duże doświadczenie i umiejętności, jednak zatrudnienie jej w kancelarii prezydenta nie spotkało się z aprobatą. Czym tak naprawdę zajmuje się Kinga Duda na swoim stanowisku?

Czym zajmuje się Kinga Duda w kancelarii prezydenta?

Kinga Duda zajmuje się w kancelarii prezydenta doradztwem. Dziennikarz RMF Robert Mazurek postanowił dociec, co to tak naprawdę znaczy.

Do swojej rozmowy zaprosił Szefa Gabinetu Prezydenta Krzysztofa Szczerskiego, który przybliżył dziennikarzowi szczegóły zajęć Kingi w kancelarii. Z pewnością Szczerski nie spodziewał się, że jego odpowiedź doprowadzi dziennikarza RMF do śmiechu.

Robert Mazurek poprosił więc o uściślenie obowiązków Kingi Dudy:

-Przede wszystkim chodzi o wykorzystanie prawniczego doświadczenia […] w zakresie polubownego załatwiania sporów, arbitrażu – wyjaśnił Krzysztof Szczerski, powodując u Mazurka śmiech.

  1. Co się dzieje z Justyną Pochanke? Nikt nie miał pojęcia, smutne doniesienia wyszły na jaw
  2. Poseł ujawnił na żywo, co z godziną z policyjną w Polsce. Wszyscy słuchacze wstrzymali oddech
  3. Zwykła moneta z PRL? Tylko pozornie, możesz na niej zarobić fortunę

Dziennikarz RMF: -Niech pan spróbuje odpowiedzieć serio.

Dziennikarz RMF, gdy usłyszał odpowiedź swojego rozmówcy, z trudem powstrzymał wybuch śmiechu. W aktualnych okolicznościach ta odpowiedź Mazurka go nie usatysfakcjonowała:

-Apeluję o minimum powagi. Niech pan spróbuje odpowiedzieć serio. Sformułowanie, że prezydent potrzebował doradcy od arbitrażu i dlatego wybrał córkę, wywoła u naszych słuchaczy salwę śmiechu.

Kinga Duda stanęła przed nie lada trudnym wyzwaniem. Polacy oczekują jej wsparcia, chcą, by była głosem kobiet. Stąd tyle próśb strajkujących kobiet, niezgadzających się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego, by Kinga określiła swój pogląd.

Jest to konsekwencja wydarzeń z lipca. Wszyscy doskonale pamiętają słowa prezydentówny, które wypowiedziała w dniu wyborów prezydenckich. Teraz odbicia tych mądrych zdań Polacy szukają w decyzjach prezydenta. 

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

 

Kinga Duda
fot. EASTNEWS@ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kinga Duda doradza swojemu ojcu w sprawach arbitrażu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bardzo bliskie spotkanie z morskim stworem. Nagranie „połknięcia” kajakarek podbija internet
  2. Stało się, stan wyjątkowy od poniedziałku w całym kraju. Ważna zagraniczna wiadomość dla podróżnych chcących odwiedzić rajski kraj
  3. Zagadka, która jest prawie niemożliwa do rozwiązania. Wśród sów ukryty jest kot, 98% osób go nie zauważa
  4. Ginekolog: „Większość moich pacjentek popełnia jeden błąd. Mam dość, zacznijcie w końcu myśleć”
  5. Kinga: ”Sprzątałam domy najbogatszych. Powiem wam co się tam wyprawia, normalnemu człowiekowi zrobi się słabo”
  6. Wielka afera w polskim sporcie. Znany lekkoatleta przyłapany na dopingu, to może być koniec marzeń o Igrzyskach w Tokio
  7. Pudzian zdradził z ilu jaj jada jajecznicę, można złapać się za głowę. Szczegóły jego diety odbierają mowę

Źródło: pomponik.pl

 

 

Poprzedni artykułPolskie babcie walczą o prawa kobiet. Chodzą na strajki z transparentami
Następny artykułMinisterstwo Zdrowia opublikowało nagranie. Alarmuje Polki i Polaków, wszyscy powinni je obejrzeć
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl