Kobieta postanowiła zerwać z kreowanym przez media wizerunkiem idealnej matki i pokazała, jak wygląda jej ciało po urodzeniu trójki dzieci. Ze łzami w oczach opowiadała, z czym w rzeczywistości wiąże się macierzyństwo. Jej niesamowita historia poruszyła dziesiątki tysięcy internautów i stała się inspiracją dla wielu świeżo upieczonych rodziców. To przez co przeszła, jest niewyobrażalne.
 
Na Instagramie wręcz roi się od zdjęć mam, które już kilka tygodni po ciąży wracają do formy, są wiecznie uśmiechnięte i mimo absorbującego niemowlęcia mają nienaganne uczesanie, ubiór i makijaż. Czy tak jednak wygląda macierzyństwo? Pewna kobieta postanowiła obalić ten mit i pokazała, jak wygląda jej ciało po urodzeniu trójki dzieci.
 
 
Kobieta pokazała ciało po trzech porodach
 
Kobieta postanowiła pokazać, z czym tak naprawdę wiąże się macierzyństwo. Kylee Austin, która została samozwańczą ambasadorką normalności, urodziła trzech synów i bez krępacji, retuszu czy pięknych filtrów podzieliła się wyglądem swojego ciało po ciążach
 
 
Kylee Austin zawsze należała do drobnych kobiet, kiedy więc zaszła w drugą ciążę, która okazała się bliźniacza, jej brzuch urósł wręcz do gigantycznych rozmiarów. Mimo że po urodzeniu wróciła do fizycznych aktywności, niektóre rzeczy nie zależą od nas. Niestety, okazało się, że dieta i ćwiczenia to zbyt mało, by poradzić sobie z rozciągniętą skórą na brzuchu
  1. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał
  2. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  3. Zdjęcie noworodka obiegło cały świat. Wszystko przez przedmiot, który trzyma w rączce

Kobieta pokazuje prawdziwe macierzyństwo

Mając dosyć wizerunku, który na młodych mamach wymusiło społeczeństwo, kobieta postanowiła prowadzić Instagrama, na którym pokazuje, nie zawsze piękną, prawdę o macierzyństwie. 

I tak Kylee Austin publikuje zdjęcia, na których uwiecznia zarówno szczęście swoje i bliskich, jak i bezsilność, łzy i złość. Macierzyństwo, choć jest piękne, nie zawsze jest łatwe. Co z nadmiarem skóry na brzuchu? Kobieta przyznała, że choć kocha swoje ciało i czuje się ze sobą pięknie, zdecydowała się na zabieg, by pozbyć się uciążliwego problemu. Młoda mama stała się inspiracją dla innych rodziców.

ZOBACZ ZDJĘCIA:
 
kobieta
Fot. mrskyleeaustin, Instagram

Kobieta, która urodziła trójkę dzieci i była w bliźniaczej ciąży, postanowiła pokazać, jak naprawdę wygląda ciało młodej mamy.

kobieta
Fot. mrskyleeaustin, Instagram

Mimo diety i ćwiczeń Kylee Austin nie mogła poradzić sobie z nadmiarem skóry na brzuchu.

kobieta
Fot. mrskyleeaustin, Instagram

Młoda mama zdecydowała się na zabieg, a na swoim Instagramie postanowiła pokazywać zarówno te piękne, jak i ciemniejsze strony macierzyństwa.

ZOBACZ TEŻ:
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.