Kobieta od wielu miesięcy planowała przedślubną sesję ze swoim narzeczonym. Jednak okazało się, pojawiła się dużo ważniejsza potrzeba. Fotografka poczuła się zaszczycona, że to właśnie jej powierza się zadanie stworzenia dla tej rodziny wspomnień na lata. Chyba tylko ktoś z sercem z kamienia byłby w stanie powstrzymać łzy, oglądając te wzruszające zdjęcia córki ze śmiertelnie chorym tatą. 

Tę historię jako pierwsza opisała, oczywiście za zgodą swoich klientów, fotografka odpowiedzialna za sesję zdjęciową. Kobieta sama była niezwykle wzruszona i zaszczycona, gdy powierzono jej to ważne zadanie. — Wiedziała, że ojciec nie poprowadzi jej do ołtarza, ani nie zatańczy na jej weselu. Dlatego porzuciła zdjęcia narzeczeńskie i postanowiła uwiecznić ten moment z ojcem w ogródku, na którym bawiła się w dzieciństwie — napisała fotografka na Facebooku. 

Kobieta chciała mieć pamiątkę po chorym ojcu

Becky, przyszła panna młoda wraz z narzeczonym, Mattem, wielokrotnie przekładali termin sesji narzeczeńskiej z powodu pogody. Dlatego też, kiedy fotografka Bonnie otrzymała od klientki kolejnego maila, myślała, że dotyczy on właśnie tej kwestii. Jak się okazało, tym razem się myliła. 

kobieta
facebook.com/bonnieturnerphotography

Kobieta postanowiła uwiecznić ostatnie chwile z ojcem.

Wiadomość od Becky dotyczyła sprawy dużo większej wagi. Jak się okazało, kobieta miała ważną prośbę. Poprosiła, żeby zaliczkę, wpłaconą przez jej narzeczonego wykorzystać na zrobienie sesji zdjęciowej, ale nie przedślubnej, a rodzinnej. Kobieta znalazła się w trudnej sytuacji. Jej ojciec chorował na raka prostaty, bez szans na wyzdrowienie. 

Wzruszająca sesja

Oczywiście Bonnie przystała na tę prośbę. Prośba klientki ją wzruszyła. Rozumiała, że druga kobieta chce mieć zdjęcia z ojcem, które posłużą jej jako pamiątka po nim, kiedy go zabraknie. Becky słusznie przewidziała, że jej ukochany ojciec nie doczeka do jej ślubu. Mężczyzna zmarł zaledwie kilka tygodni po sesji.

Fotografka, która wykonała tę wzruszającą sesję córki i ojca przypomniała wszystkim, jak ważne jest tworzenie wspomnień z bliskimi. To, co mamy w głowach i w sercach jest oczywiście najważniejsze, lecz ludzka pamięć jest ulotna i nie zawsze pozwala nam na zachowanie wszystkich wspomnień. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
facebook.com/bonnieturnerphotography

Ta sesja wzruszyła wszystkich.

kobieta
facebook.com/bonnieturnerphotography

Odbyła się w ogródku, przy domu z dzieciństwa kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Gessler z nowym biznesem. Nawet wierni fani przecierają oczy
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

źródła: ofemin.pl

Poprzedni artykułOjciec Sebastiana Fabijańskiego zmarł dwa lata temu. Aktor bardzo cierpi, łączyła ich silna więź
Następny artykułKamil Sipowicz stworzy muzeum poświęcone Korze. Chce w ten sposób oddać jej hołd
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego