Kobieta spędziła lata z ukochanym mężem. Razem byli szczęśliwi, mieli dwójkę dzieci i gospodarstwo rolne. Ich idylla skończyła się, gdy którejś nocy do ich domu wpadli uzbrojeni mężczyźni. Okazało się, że tak naprawdę nic nie wiedziała o przeszłości swojego męża. Wciąż nie chce uwierzyć w to, co się okazało.

Był poszukiwany przez Interpol listem gończym. Na sumieniu miał życia zarówno niewinnych osób, jak i przestępców. Mężczyzna był złodziejem i zabójcą, który budził przerażenie nawet w innych mordercach. Nazywano go szalonym rzeźnikiem. Ta kobieta spędziła z nim 10 lat, przekonana o tym, że mąż jest kimś zupełnie innym. 

Kobieta poślubiła mordercę

Romas Zamolskis do więzienia trafił po raz pierwszy w wieku lat 16, po tym, jak usiłował obrabować sklep w Wilnie. Tak zaczęła się jego kryminalna kariera. Pięć lat później miał na koncie pierwsze zabójstwo. Od tego czasu Romas stawał się coraz bardziej i bardziej niebezpieczny. W latach 90. kradł kolekcjonerskie samochody, pozbywając się każdego, kto stanął mu na drodze. 

kobieta
webniusy.com

Kobieta nie spodziewała się, że jej mąż jest kimś zupełnie innym.

Po raz pierwszy policja na ślad trafiła w 2001 roku. Mężczyzna uciekł im, ale nie chcąc ryzykować, postanowił wyjechać z Litwy. Uciekł do rosyjskiego Jekaterynburga, gdzie przybrał imię Gabtelnur Boltaczow. Przez kilka lat i tam zajmował się napadami i handlem bronią. Jednak wkrótce miało się to zmienić. 

Wciąż wierzy w jego niewinność

Romas postanowił się ustatkować. Kupił działkę i poznał miłą dziewczynę — Swietłanę. Ich sielanka trwała latami, ale połączone siły litewskiej i rosyjskiej policji w końcu go odnalazły. Na początku mężczyzna uciekł im, ale jego rodzinie nie wiodło się dobrze. Zaczął pracować na budowie, żeby móc słać im pieniądze. Wtedy został aresztowany.

Swietłana twierdzi, że nie wierzy, że jej mąż to Romas. Według niej śledczy popełnili błąd. Kobieta deklaruje, że ma zamiar poczekać na męża. Raczej nie będzie to możliwe. Kiedy mężczyzna odsiedzi swój 16-letni wyrok w Rosji, zostanie wysłany na Litwę i tam najprawdopodobniej skazany na dożywocie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
webniusy.com

Oto twarz szalonego rzeźnika.

kobieta
webniusy.com

Jego żona wciąż nie wierzy, że mężczyzna jest groźnym przestępcą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  2. Karol: „Mamy 1 dziecko, a moja żona to zapuszczona krowa bez ambicji. Już niedługo mocno się zdziwi”
  3. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  4. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  5. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak
  6. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem

źródła: webniusy.com

Poprzedni artykułW szkole pojawił się nietypowy gość. Dyrektor zastał we własnym gabinecie… rysia
Następny artykułMłody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego