Śmierć żony słynnego hollywoodzkiego aktora odbiła się głośnym echem. Kobieta została zamordowana 15 października w kalifornijskim domu pary. Syn małżonków to najprawdopodobniej winny zbrodni. Policja wciąż bada sprawę.

Była miss piękności oraz żona znanego aktora padła ofiarą morderstwa we własnym domu. Najprawdopodobniej to jej własny syn zadźgał ją. Szokująca śmierć odbiła się głośnym echem w Hollywood.

Tragiczna śmierć 

62-letnia Valerie Lundeen była żoną aktora Rona Ely. 16 października w nocy została znaleziona nieżywa przez policję we własnym domu. Zmarła na skutek licznych ran kłutych zadanych najprawdopodobniej przez 30-letniego syna pary. 

Według doniesień to również syn pary, Cameron Ely, zadzwonił na numer alarmowy. W rozmowie podał, że to jego ojciec zaatakował matkę. Cameron Ely nie kontrolował swoich emocji w czasie wykonywania telefonu, płakał, oddychał z trudem i nie dało się go zrozumieć.

Kiedy policja przybyła do rezydencji aktora Ron Ely powiedział funkcjonariuszom, że jego syn po zamordowaniu swojej matki wsiadł do samochodu i odjechał. Policjanci znaleźli Camerona po 90 minutach.

Odnaleziony Cameron nie chciał jednak współpracować. Szeryf lokalnej policji powiedział o podejrzanym:

– Stanowił zagrożenie i w odpowiedzi czterech funkcjonariuszy wystrzeliło, śmiertelnie go raniąc.

Śmierć żony i syna musiała być ogromnym szokiem dla aktora. Wkrótce zostaną wykonane autopsje Valerie Lundeen i Camerona Ely.

śmierć
fot. commons.wikimedia.org

Aktor stracił żonę i syna.

Kim jest Ron Ely?

Ron Ely to aktor najbardziej znany z roli Tarzana w serialu z lat sześćdziesiątych oraz głównej roli w filmie akcji Doc Savage: The Man of Bronze z 1975 roku. W serialu Tarzan Ely nie korzystał z pomocy kaskadera, co kosztowało go złamane ramię oraz liczne ugryzienia lwów. Jego wysoki wzrost 193 cm oraz atletyczna budowa ciała były jego znakami rozpoznawczymi.

Ron Ely zakończył swoją karierę aktorską w 2001 roku. Teraz ma już 81 lat, a on i jego żona mieszkali w Santa Barbara w Kalifornii. Nie skomentował jeszcze tragicznego wydarzenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

śmierć
fot. Gunther mptvimages.com

Tragiczna śmierć żony Rona Ely’ego odbiła się echem w Hollywood.

śmierć
fot.
© 1978 Gunther

Winny śmierci jest najprawdopodobniej syn pary.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Była z nim na randce tylko raz. Po 6 miesiącach napisał SMSa, to wystarczyło
  3. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o aborcji. „To poniżanie kobiet”
  4. Gwiazda publicznie skrytykowała Kościoł. „Nie mogę należeć do tej kłótliwej i wrogiej grupy”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

 

Poprzedni artykułJak ubrać się na imprezę? Oryginalne pomysły na stylizacje
Następny artykułRoksana Węgiel zdradziła, jak traktują ją koledzy w szkole. Nie jest jej łatwo
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.