Kobieta przypadkiem znalazła nieopodal swojego domu niebieskie jajka. Ich niespotykany wygląd od razu przykuł jej uwagę, jaja wyglądały jak nie z tego świata.  Okazało się, że w ich wnętrzu dojrzewały małe drozdy wędrowne. Kolor ich jaj jest niebieski nie bez powodu, ma chronić embriony przed promieniami słonecznymi. Kobiecie udało się nagrać moment narodzin pisklaków!

Drozd wędrowny głównie zamieszkuje Amerykę Północną. W Europie bywa bardzo rzadko, natomiast w Polsce nie stwierdzono jego obecności ani razu. Jednak pewna kobieta zamieszkująca Amerykę Północną, miała okazję uchwycić niezwykły moment narodzin drozda wędrownego. Filmik został opublikowany w sieci i obejrzało go już ponad 70 mln użytkowników!

Kobieta nagrała narodziny drozda wędrownego 

Drozd wędrowny to niezwykle wyjątkowy okaz, o czym świadczy filmik, który cieszy się tak szerokim zainteresowaniem. Ptak jako dojrzały osobnik ma pióra w kolorze rudo-czarnym. Samce tego gatunku mogą pochwalić się prawdziwie jaskrawo-ceglastym upierzeniem, natomiast samice mają mniej wyraziste kolory. Pisklaki dojrzewają w jajach, których kolor przypomina wyrazisty turkus morskich wód. 

Pewna kobieta, któregoś dnia dostrzegła w swoim ogrodzie wspomniane turkusowe jaja. Natychmiast zainteresowała się tajemniczym znaleziskiem i podeszła bliżej. Wtedy zauważyła, że niebieskie jaja zaczynają się poruszać, a szczególnie jedno z nich. Kobieta nie miała wątpliwości, pisklaki właśnie szykowały się do wyjścia na świat. Na szczęście udało jej się uchwycić ten niezwykły moment. 

  1. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę
  2. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  3. TVP właśnie przekazało wstrząsającą wiadomość. Cała Polska do końca miała nadzieję, niestety potwierdzono najgorsze

Mały ptaszek zaczął delikatnie rozłupywać skorupkę od środka, tworząc coraz większy otwór. Aż w końcu jej oczom ukazało się nowo narodzone pisklę! Fenomenalne zjawisko zostało nagrane i opublikowane w sieci. Ludzie na całym świecie z zainteresowaniem oglądali narodziny maleńkiego drozda

Drozdy wędrowne oprócz nadzwyczajnego wyglądu, reprezentują naprawdę godny podziwu model wychowania swoich potomków. Samce drozda wędrownego biorą udział w karmieniu piskląt, tak samo, jak samice. Drozdy znane są także z pięknego, kojącego śpiewu, który można usłyszeć zaraz po wschodzie słońca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kobieta
Screen z youtube.com/Rebecca Petty

Kobieta dostrzegła w ogrodzie niebieskie jaja.

kobieta
Screen z youtube.com/Rebecca Petty

Okazało się, że to były jaja drozda wędrownego. 

 

Kobieta nagrała narodziny tego wyjątkowego ptaka i opublikowała w sieci. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Krzysztof Jackowski zdradził swoje dwie, porażające wizje. Jasnowidz zwiastuje wielkie zmiany, mamy się czego obawiać?
  4. Media przekazały najnowsze wiadomości w sprawie zaginionej dziewczynki. Świat tonie we łzach
  5. Wszyscy przekazują dalej i ostrzegają kobiety. Zboczeniec grasuje w centrum miasta
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Źródło: planetapl.life

 

 

Poprzedni artykułUkryta kamera nagrała, co weterynarz robi kotu, gdy nikt nie patrzy. Nie do wiary
Następny artykułKarolina: ”Dowiedziałam się, że chłopak mnie zdradza. Zemściłam się, ale nie przewidziałam jednego, teraz mi wstyd”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.