Krzysztof Jackowski od wielu lat zaskakuje Polaków swoimi wizjami. Ludzie często podchodzą do jego przepowiedni z przymrużeniem oka, jednak wielokrotnie się one sprawdzały. Podczas swojej ostatniej transmisji na żywo jasnowidz z Człuchowa podał dwie, porażające wizje. Według niego czekają nas wielkie zmiany, które mogą wpłynąć na wiele rzeczy.

Znany jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski wielokrotnie zaskakuje Polaków swoimi przepowiedniami. Niejednokrotnie okazywało się, że były one skuteczne, jednak istnieją ludzie, którzy podchodzą do niego z bardzo negatywnym nastawieniem. Tym razem podał dwie porażające informacje, które mają się zdarzyć w najbliższej przyszłości.

Krzysztof Jackowski wydał dwie nowe przepowiednie

Zdaniem najpopularniejszego polskiego jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego najbliższa zima będzie inna niż zwykle. Jak informuje radiozet.pl jasnowidz twierdzi, że możemy spodziewać się wyższych temperatur i w większości będzie ona ciepła.

– Ta zima będzie inna niż wszystkie, ale nie z powodu pogody. Ciepła, Bogu dziękować, że ciepła akurat w tym roku. Tylko nie piszcie potem, że Jackowski powiedział, że to będzie lato. Jak na zimę, to będzie ciepła zima. Grudzień kojarzy mi się w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło, to oznacza +5, +6, +2 stopnie. Inna zima jak wszystkie – mówił Jackowski.

Chociaż w Polsce od dłuższego czasu zimy nie są bardzo surowe, to nie zapowiada się na to, że ulegnie to zmianie. Krzysztof Jackowski podczas swojej transmisji na żywo na portalu YouTube dostawał pytania na temat nadchodzącej zimy.

  1. Komunikat ministerstwa zdrowia z samego rana. Zalecają Polakom zasadę 1 przez 3
  2. Dziennikarz TVP Info padł ofiarą drwin. Szybko zarzucono mu kłamstwo, nic się nie ukryje?
  3. Łzy radości i wielka duma. Dagmara Kaźmierska ogłosiła najwspanialszą nowinę z życia Conana

Druga wizja jasnowidza

Jak informuje radiozet.pl Krzysztof Jackowski w wypowiedzi dla se.pl przekazał również swoją wizję dotyczącą rekonstrukcji rządu:

– Mam wrażenie, że w rządzie jest coraz więcej zaszłości i mają oni do siebie wzajemnie pretensje. Rekonstrukcja nie będzie jednak aż tak duża, mam wrażenie, że trzy-cztery osoby mogą zostać zmienione, natomiast premierem nadal będzie Mateusz Morawiecki – mówił jasnowidz z Człuchowa.

Portal informuje również, że Krzysztof Jackowski widzi w swoich wizjach Beatę Szydło, jednak nie jest pewien, jaka rola zostanie jej powierzona. Niemniej jednak nie wyklucza jej powrotu do rządu.

Wierzycie w przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

krzysztof jackowski
Fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wydał dwie nowe przepowiednie.

krzysztof jackowski
fot.youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jego zdaniem nadchodząca zima nie będzie bardzo surowa i możemy spodziewać się ciepłych dni.

krzysztof jackowski
fot. youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official,

Jasnowidz z Człuchowa przepowiedział także zmiany w rządzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki
  2. Zrobił dziewczynie zdjęcie nad czerwonym jeziorem. Nie zauważyli, co pływa w wodzie, prawda gorsza niż fikcja
  3. Kupił najdroższą kawę w Warszawie. Przy kosmicznej cenie nie mógł spodziewać się podobnej ilości
  4. Poszerzenie stref płatnego parkowania. Jesteś za czy przeciw?
  5. Ministerstwo zapowiada wielkie zmiany. Rodzice zachwyceni, w życie wejdzie nowy zakaz
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Źródło: radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl