Koń to zwierzę dostojne, które powala elegancją. Może być ono najlepszym przyjacielem człowieka. Teddy, który jest na zdjęciu poniżej, niczym nie przypomina swoich większych kolegów. Rozmiary tego zwierzaka rozczulą chyba każdego. Na jego Instagramie jest już prawie 150 tysięcy fanów! Nie ma co się dziwić, najmniejszy konik świata jest przeuroczy.

Koń z reguły kojarzy nam się z dużym ssakiem, który swoimi gabarytami znacząco przewyższa człowieka. Ten opis jednak nie dotyczy Teddiego, który jest tak mały, że to aż niemożliwe! Na swoim Instagramie ma opis, który wyraża więcej niż tysiąc słów. Jego właściciele twierdzą, że jest międzynarodowym łamaczem serc! Kochamy zdjęcia takich cudownych zwierzaków, a Wy?

koń
Fot. instagram.com/babyanmlpics/

Ten koń to totalny słodziak!

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.