Kot, który zobaczył w telefonie zdjęcie zmarłego przed laty właściciela, porusza do łez. Takiej reakcji ze strony stęsknione czworonoga nikt się nie spodziewał. Jego zachowanie obala wszelkie mity, na temat swojego gatunku. 

Choć koty to indywidualiści podążającymi własnymi ścieżkami, nie oznacza to, że brak im wrażliwości. W rzeczywistości, stwierdzenie, że kot jest samotnikiem, który przywiązuje się do miejsca, a nie do właściciela, to jeden z najbardziej krzywdzących mitów dla tych wspaniałych czworonogów. Dowód? Wystarczy zobaczyć reakcję mruczka, który właśnie zobaczył zdjęcie swojego zmarłego pana. 

Kot zobaczył zdjęcie zmarłego właściciela

Kot, który kilka lat temu stracił swojego właściciela, zaskoczył wszystkich domowników. Kiedy mruczek zobaczył na ekranie telefonu zdjęcie nieżyjącego już pana, nie mógł przestać się w nie wpatrywać. To, co zrobił na końcu, wzrusza do łez. 

Kotek na widok zdjęcia zmarłego kilka lat temu właściciela, zaczął mruczeć i przymilać się do telefonu. Zwierzę poruszyło wszystkich domowników swoim niesamowitym zachowaniem. Na koniec czworonóg położył główkę na ekranie, jakby chciał przytulić się do swojego pana

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Suczka udaje, że nie żyje, żeby nie iść do weterynarza. Myślała, że udało jej się oszukać właścicielkę
  2. Rodzina odnalazła psa, który 4 lata żył na ulicy. Moment spotkania wzrusza do łez
  3. Pitbull został adoptowany przez kobietę. Skrzywdzone zwierzę odwdzięczyło się jej w niezwykły sposób

Kot czy pies?

Spór pomiędzy kociarzami a psiarzami trwa od lat, tymczasem pora pogodzić się z faktem, że mimo różnicy temperamentów zwierzęta te przywiązują się do swoich właścicieli równie mocno. Choć kot w zupełnie inny sposób będzie okazywał nam swoje zainteresowanie, nie oznacza to, że jesteśmy mu obojętni.

Reakcja tego kanapowca tłumaczy wszystko. Widać dokładnie, że zwierzęta też tęsknią i żywią głębokie uczucia do swoich właścicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kot
Fot. Engin Yilmaz / facebook.com

Kot, który zobaczył zdjęcie swojego zmarłego właściciela, zaskoczył domowników swoim zachowaniem.

kot
Fot. Engin Yilmaz / facebook.com

Stęskniony mruczek przytulił się do ekranu, jakby chciał być bliżej swojego pana.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.