Kot wymknął się przez uchylone drzwi w środku nocy. Po jakimś czasie pożałował tego, co zrobił i błagał, żeby wrócić do domu. Właściciel jeszcze nie wiedział, co stało się jego kotu. Dopiero nagranie z kamer domowych wszystko wyjaśniło!

Ten wieczór nie należał do najcieplejszych, a można nawet powiedzieć, że wiało chłodem. Uchylone drzwi okazały się idealną okazją do ucieczki z domu. Po niedługim czasie kot pożałował swojej decyzji. Właściciel zobaczył na nagraniu dlaczego!

Kot uciekł przez uchylone drzwi

Pewnego wieczoru właścicielka kota Katherine Fogg postanowiła zamówić pizzę. Henry, bo tak miał na imię pupil, wyczekiwał, aż przybędzie dostawca. Kiedy kobieta usłyszała dźwięk dzwonka, popędziła do drzwi, uchyliła je i odebrała jedzenie. W tym czasie zupełnie niezauważony kot, wymknął się przez szparę. Kobieta nie zauważyła, że pupil wyruszył na przechadzkę i zajęła się jedzeniem. Kiedy zorientowała się, że nie ma kota, zaczęła go szukać. Już wtedy zwierzak bardzo żałował tego, co zrobił.

Kot spędził kilka godzin poza domem

Tej nocy pogoda nie dopisała — było zimno, wietrznie i padał deszcz. Oczywiście, takiego scenariusza nie spodziewał się uciekinier, który po krótkim czasie marzył o możliwości powrotu do domu. Wpatrywał się w okno ciepłego domu, gdzie siedziała jego właścicielka, a on moknął w strugach deszczu na zewnątrz. Kamery zamontowane w domu, które miały spełniać funkcję ochronną, nagrały Henry’ego, który oczekiwał z utęsknieniem na swoją szansę na powrót.

Po kilku godzinach właścicielka zauważyła pupila i wpuściła go do domu. Szybko wtulił się w nią i dziękował, że najgorsze już za nim. Raczej nie powtórzy tego wyczynu!

Zobacz zdjęcia:

kot
facebook.com — fot. screen Katherine Fogg

Kot uciekł przez uchylone drzwi w środku nocy.

kot
facebook.com — fot. screen Katherine Fogg

Po kilku godzinach żałował tego, co zrobił.

kot
facebook.com — fot. screen Katherine Fogg

Po jakimś czasie właścicielka zauważyła, że nie ma jej pupila i wpuściła go do domu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Thai ridgeback od A do Z. Inteligentny i rodzinny pies
  2. Marki, które nie testują na zwierzętach. Warto kupować ich produkty
  3. Kobieta kupiła chorą rybkę w sklepie. Była w opłakanym stanie, nie uwierzycie co stało się po 4 tygodniach
  4. Kot pierwszy raz w życiu widzi iluzję optyczną. Jego reakcję nagrano na wideo, jest genialna
  5. Mężczyzna celowo potrącił psa. Wszystko uwieczniła kamera, nie ma wątpliwości, że jest winny

Źródło: thedodo.com

 

Poprzedni artykułAgnieszka od lat kąpie się ze swoimi synami „Moi chłopcy nie mają problemu z tym, że jestem naga, czy że oni są nadzy”
Następny artykułAgata Duda na Święcie Wojska Polskiego. Przecieramy oczy ze zdumienia, wyglądała świetnie
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.