Kot to zwierzę, które towarzyszy człowiekowi od tysiącleci. Nic więc dziwnego, że 17 lutego świętujemy Światowy Dzień Kota! Z tej okazji pokażmy naszym zwierzakom, jak bardzo je kochamy. Koty, jak to koty – może tego nie okażą, ale na pewno docenią dodatkową porcję pieszczot!

Dziś nasze mruczki obchodzą szczególny dzień! Koty zostały oswojone już w starożytnym Egipcie i od tego czasu są naszymi wiernymi towarzyszami. Na początku ich rolą była głównie praca, od której zależała hojność plonów i choć oswojenie ich zajęło niemal 2 tysiące lat – było warto! Dziś koty są naszymi wiernymi przyjaciółmi i jednymi z najpopularniejszych domowych pupili. Życzcie dziś swojemu kotu wszystkiego, co najlepsze!

kot
unsplash.com The Lucky Neko
Poprzedni artykułWidzowie oburzeni materiałem TVP o Kindze Rusin. „Powiedzcie, że to fejk”
Następny artykułHoroskop tygodniowy. Wodnik ma przed sobą świetny czas, gorzej u Panny
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.