Krzysztof Jackowski zdradził, czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Jego wizje wielokrotnie się sprawdzały, chociaż tym razem wielu Polaków z pewnością liczy, że będzie inaczej. W rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim polski jasnowidz wyjawił szczegóły swojej wizji dotyczącej pogody na lato 2020. Lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe – mówił Jackowski, jak podaje viva.pl. 

Polski jasnowidz Krzysztof Jackowski co jakiś czas raczy nas swoimi tajemniczymi wizjami. Tym razem jego proroctwo dotyczy pogody na najbliższe miesiące. Jak się okazuje, wakacyjna pogodna nie będzie nas rozpieszczać. Musimy przygotować się na długie deszczowe dni. 

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści dla Polaków

Krzysztof Jackowski w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim zdradził, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Wakacje 2020 nie zapowiadają się zbyt przyjemnie i to nie tylko z powodu epidemii koronawirusa. Prawdopodobnie pogoda także będzie niekorzystna i niestety nie będziemy mogli nigdzie przed nią uciec. 

-Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni – mówił Krzysztof Jackowski, cytuje viva.pl.

  1. Czy wszyscy w końcu zostaniemy zaczipowani? Pokazano, jak wyglądają na ludzkiej skórze
  2. Cała prawda wyszła na jaw. Rozenek i Lewandowska nie mogły powstrzymać łez, nikt wcześniej nie wiedział
  3. Obywatelu. Obowiązują ostrzeżenia IMGW, załamanie pogody

Wizja Krzysztofa Jackowskiego już raz się sprawdziła 

Meteorologiczna wizja polskiego jasnowidza już raz się w przeszłości sprawdziła. Krzysztof Jackowski bowiem zapowiadał, że zima 2019/2020 będzie inna niż wszystkie. Mówił o przeciągającej się jesieni, która będzie trwała aż do stycznia i tak też się stało. 

-Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. […] Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła – mówił Jackowski, jak podaje viva.pl. 

Czy to oznacza, że lato 2020 będzie deszczowe? Chyba musimy zaopatrzyć się w ciekawe lektury i gry planszowe. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krzysztof Jackowski
Fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas w ciągu najbliższych miesięcy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  2. Pierwszy kraj w Europie ogłosił, że pokonał koronawirusa. Genialna wiadomość
  3. Największe ognisko zakażeń w Polsce. MZ podało nowe liczby, sytuacja jest poważnie niepokojąca
  4. Łukasz Szumowski zabrał głos. Minister podał dane, które mogą zmienić codzienność nas wszystkich
  5. Dywany na ścianach, drewniana łazienka, pralka Frania. A wy, co pamiętacie z PRLu?
  6. „Ksiądz nie jest śmiertelnikiem, nie jesteśmy równi wobec prawa”. Nagranie duchownego z jego reakcją na film Sekielskich podbija sieć

Źródło: viva.pl 

Poprzedni artykułDramat rodziców na Śląsku. Nie mogą pomóc własnym dzieciom, szpitale rozkładają ręce
Następny artykułCzy uczniowie powinni wracać do szkół przed wakacjami?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.