Najpopularniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję dotyczącą najbliższej przyszłości Polaków. W swoim najnowszym wideo, zamieszczonym tradycyjnie na serwisie społecznościowym YouTube przepowiedział limity. Jego zdaniem już wkrótce będziemy mieli wiele rzecz wydzielonych.

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie pomagał służbom śledczym w rozwiązywaniu różnych spraw, teraz bardzo często udziela się na YouTube, przeprowadzając transmisje na żywo, i odpowiadając na pytania internautów. Tym razem wizjoner wspomniał o limitach i objaśnił, o co może chodzić.

Krzysztof Jackowski przepowiada rozpad Unii

Podczas ostatniej transmisji na żywo, przeprowadzonej przez Krzysztofa Jackowskiego na swoim kanale YouTube padło wiele pytań i odpowiedzi na temat obecnej sytuacji w kraju, oraz luzowania obostrzeń. Wizjoner odpowiedział również na pytania, co będzie się działo po pandemii.

Niestety z wizji Jackowskiego nie wynika nic dobrego. Jego zdaniem obecne luzowanie obostrzeń jest jedynie chwilowym „oddechem”, jednak najgorsze jest dopiero przed nami.

Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że czeka nas jeszcze jedno i najcięższe przejście. Co więcej, jego zdaniem może dojść do rozpadu Unii Europejskiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Ślepną ludzie. Szokuje mnie to, co czuję, ale tak czuję. System się rozpadnie, czyli być może unia, rozpadnie się w ostatnim roku tych 3,5 lat. To nie będzie taki oczywisty rozpad. To będzie stworzenie trzech super państw i tak właściwie państwa będą mogły sobie wybrać w którym super państwie chcą być – powiedział wizjoner.

Krzysztof Jackowski o limitach

Na tym nie koniec wizji popularnego jasnowidza. Krzysztof Jackowski stwierdził, że czekają nas limity, które będą nałożone na wiele rzeczy.

W swoich skojarzeniach przyznał, że mogą dotyczyć m.in. służby zdrowia, ale nie tylko. W jego opinii coś nam przydzielonego będzie posiadało swój limit. 

W dalszej części swojej wypowiedzi Jackowski odniósł się do wcześniejszych wizji dotyczących super państw.

Uważa, że może wydarzyć się coś, co nas bardzo wystraszy jednak będziemy pod to bardzo podporządkowani i nie będziemy umieć się temu sprzeciwić.

Zobacz wideo:

Wypowiedź jasnowidza możecie zobaczyć powyżej. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje kultowy aktor „Świata według Kiepskich”, „Kogla-Mogla” i wielu innych produkcji. Zmarł Ferdynand Matysik
  2. Mariusz Ryjek nie żyje. Zbiórka zorganizowana przez przyjaciół przekroczyła najśmielsze oczekiwania
  3. Polski duchowny skuty kajdankami na środku ulicy. Nagranie trafiło do sieci, wiadomo za co został zatrzymany

Źródło: se.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl