Syn Krzysztofa Krawczyka poszedł w ślady ojca – kocha śpiewać i często występuje na ulicach Łodzi. W sierpniu będzie mógł spełnić swoje marzenie i zaśpiewać na prawdziwym koncercie, na dużej scenie! Gdzie będzie można zobaczyć Krawczyka Juniora?

Krzysztof Krawczyk Junior po ojcu odziedziczył nie tylko imię, ale i talent wokalny. Do tej pory nie miał jednak okazji pochwalić się nim publicznie – nie udało mu się zaśpiewać na pamiątkowym koncercie po śmierci swego taty w Opolu. Rodzina i znajomi kibicują jednak jego pasji – do wielbicieli młodego Krawczyka należy też Marian Lichtman, członek słynnych Trubadurów. To dzięki niemu utalentowany chłopak będzie mógł zabłysnąć przed szerszą publicznością.

Krzysztof Krawczyk Junior i talent muzyczny

Syn zmarłego niedawno Krzysztofa Krawczyka marzy o karierze muzycznej. Obecnie dopiero się uczy – w Stowarzyszeniu „Studio Integracji”, gdzie jednym z jego nauczycieli jest znany Krzysztof Cwynar. Ogromnym wsparciem dla młodego człowieka jest także wieloletni przyjaciel jego słynnego ojca, Marian Lichtman. Zabiera Juniora do studiów nagraniowych, by tam mógł on ćwiczyć swój talent. Podkreśla też, że chłopak jest niezwykle zdolny:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ma niesamowity głos i podczas naszych lekcji robi bardzo duże postępy. Przypomina mi swojego ojca, gdy z nim pracuję. To po nim przecież odziedziczył talent.

Ostatnio Lichtman wyznał, że wraz z Krzysztofem Krawczykiem Juniorem szykują niesamowitą niespodziankę. Jaką?

Krzysztof Krawczyk Junior i Trubadurzy w Mrągowie

Znany i lubiany zespół Trubadurzy wystąpi niedługo na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. To właśnie tam Krzysztof Krawczyk Junior po raz pierwszy będzie miał okazję pochwalić się swoim talentem muzycznym! Kiedy dokładnie wystąpi? Już 13 czerwca o godzinie 20 będzie można sprawdzić zdolności chłopaka. Jeśli nie uda się wam zawitać do Mrągowa osobiście, nie obawiajcie się – Telewizja Polsat szykuje transmisję z koncertu na żywo.

Należy pamiętać, że to dopiero początek kariery Krawczyka Juniora i z pewnością czeka go jeszcze wiele lekcji – nie tylko muzycznych, ale i życiowych. My będziemy z uwagą śledzić jego dokonania, a Wy? Będziecie oglądać, jak Krzysztof Krawczyk Junior wypadnie na dużej scenie?

Źródło: Fakt