W Wielkiej Brytanii zawrzało! Pojawiły się informacje, które sugerują, że ślub Meghan Markle i księcia Harrego nie dojdzie do skutku! Ujawniono sensacyjną informację, która może zmienić plany zakochanych…

Ślub kogoś z rodziny królewskiej to zawsze wielkie wydarzenie. Nie inaczej jest w przypadku aktorki Meghan Markle i księcia Harrego. Do mediów właśnie przedostała się informacja, która może zmienić wszystko!

Ślub ma się odbyć już za cztery dni, dokładnie 19 maja. Oczy niemal całego świata zwrócone są w kierunku Wielkiej Brytanii. Ruchy przyszłych małżonków śledzi świat…

Książę Harry i Meghan Markle nie wezmą ślubu?

Od dłuższego czasu w mediach pojawiała się dziwna i niewiarygodna informacja, że aktorka i książę są spokrewnieni! Zakochani mają ponoć wspólnego przodka, a był nim dokładnie król angielski Edward III Plantagenet, który żył w latach 1312-1377. Wydaje się, że pisarz nieco przesadza. Znacznie więcej par małżeńskich, gdyby pokopać w genealogii, prawdopodobnie są ze sobą jeszcze bliżej spokrewnieni.

Serwis fakt.pl przytacza słowa autora książki:

– Autorem tych doniesień jest Maurice Druon, który napisał książkę Królowie przeklęci. Według niego doszło między nimi do… pokrewieństwa osiemnastego stopnia! Mają oni ponoć wspólnego przodka, którym jest angielski król Edward III Plantagenet, który żył w latach 1312-1377. 

Jakkolwiek absurdalne wydają się przytoczone słowa, w Wielkiej Brytanii naprawdę zawrzało. Myślicie, że to faktycznie może pokrzyżować królewskie plany i książę nie poślubi amerykańskiej aktorki, Meghan Markle? Nam wydaje się to mało prawdopodobne.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pikantne szczegóły rozstania Renulki i Wojewódzkiego. Było bardzo gorąco!
  2. Paździoch z Kiepskich przechodzi piekło. Straszna choroba zaatakowała jego mózg
  3. 50-letnia gwiazda TVN jest w ciąży! I pokazała się całkiem nago [ZDJĘCIE]

źródło: pikio.pl