Kuba Wojewódzki: żona nie jest mu przeznaczona? Gwiazdor TVN był w wielu związkach. Nic dziwnego: inteligentny, wygadany i przystojny mężczyzna budził zainteresowanie wielu pań. W swojej książce Nieautoryzowana autobiografia ujawnił, z kim w przeszłości łączyło go uczucie. Poznaj kobiety słynnego showmana! 

Wzbudza całe spektrum emocji, ma miliony fanów w całym kraju, a nawet osoby, które za nim nie przepadają, nie potrafią mu odmówić niezwykłej inteligencji i talentu. Jest o nim głośno nie tylko z powodu pracy, ale także życia osobistego. Szczególnym echem odbił się jego ostatni związek z modelką Renatą Kaczoruk. Cały kraj zobaczył wtedy nowe oblicze showmana: troskliwego i czułego partnera, który w trudniej chwili stanął murem za ukochaną. To był prawdziwy Kuba Wojewódzki. Żona dziennikarza mogłaby liczyć na niego w każdym momencie. Dla kogo jeszcze stracił głowę?

Kuba Wojewódzki: żona nie jest dla niego?

Kuba Wojewódzki jesienią ubiegłego roku opublikował swoją autobiografię o przewrotnym tytule Nieautoryzowana autobiografia. Książka wstrząsnęła całym show-biznesem. Król TVN podzielił się z czytelnikami szczerymi wyznaniami, które naprawdę chwytają za serce. 

Portal jastrzabpost.pl przytoczył kilka cytatów z książki Wojewódzkiego. Miało się okazać, że kiedy showman pracował z Mają Sablewską nad programem X-Factor, między tą dwójką zaczęło iskrzyć!

– Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans – cytuje książkę jastrzabpost.pl

Co ciekawe, podobna relacja połączyła dziennikarza z piękną aktorką Martą Żmudą-Trzebiatowską. Niestety, na przeszkodzie rozkwitającego uczucia miał stanąć inny mężczyzna. 

– To mógł być związek modelowy. Od pierwszej rozmowy telefonicznej, którą jak się potem okazało, odbywała w towarzystwie zawodowo zazdrosnego narzeczonego, czułem, że namiętność szturmuje już drzwi – miał napisać w książce Nieautoryzowana autobiografia.

Z kim spotykał się Kuba Wojewódzki?

Jednym z najgłośniejszych związków Kuby Wojewódzkiego była relacja z aktorką Anną Muchą. Para spotykała się przez kilka lat aż do głośnego rozstania w 2007 roku. To właśnie ukochany zainspirował śliczną gwiazdę, by spróbowała swoich sił przed kamerą!

– Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej. […] Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina – czytamy fragment książki Wojewódzkiego na jastrzabpost.pl

Gest Kuby Wojewódzkiego świadczy o tym, że jest w stanie zrobić dla ukochanej osoby naprawdę wiele! Jednak największy dowód na to, że bliscy są dla niego najważniejsi, widzieliśmy podczas związku z piękną modelką Renatą Kaczoruk. Gdy młoda kobieta wdała się w konflikt z inną gwiazdą, dziennikarz nie tylko wspierał Kaczoruk, lecz także odważnie bronił. Nie przejmował się, co pomyślą inni: liczyło się dobro kochanej kobiety. 

Niestety, związek nie przetrwał, chociaż wiele osób spodziewało się, że lada dzień para ogłosi zaręczyny. Kuba Wojewódzki zachował się z ogromną klasą, a dawni partnerzy mają do dziś utrzymywać dobre relacje. 

Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości Kuba Wojewódzki nareszcie odnajdzie swoją drugą połówkę

ZOBACZ TEŻ:

kuba wojewódzki żona
fot. instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki jest jednym z najciekawszych i najinteligentniejszych polskich dziennikarzy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułŻona Roberta Janowskiego to jego skarb. Jak się poznali?
Następny artykułIle emerytury ma Krystyna Loska? Ikona TVP dostaje śmiesznie mało
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.