Kuchenne rewolucje przyciągają przed ekrany telewizorów tysiące widzów, którzy podczas jednego z ostatnich odcinków wręcz zaniemówili. Niewiarygodne, do czego doszło podczas nagrywania programu. Padły wyzwiska i porażające słownictwo. – Sąd jest za takie zachowanie, wiesz? Przeczytaj sobie kodeks karny – zagrodziła Magda Gessler, będąc na skraju załamania.

To, co obserwujemy w programie Kuchenne rewolucje, nie raz wzbudziło w nas dreszcze czy prawdziwe zdziwienie. Tym razem jednak nie chodzi o brudną, starą patelnię, czy składniki, z jakich kucharz przygotowuje serwowane dla gości dania. Granica została przekroczona. Na wizji padły porażające słowa, a Magda Gessler nie miała zamiaru tolerować dalej tej sytuacji. Takiego rozwoju sprawy nikt się nie spodziewał. Słynna restauratorka zagroziła sądem.

Kuchenne rewolucje Janowo: Skandal w programie

W jednym z ostatnich odcinków Kuchennych rewolucji Magda Gessler odwiedziła restaurację Gold w Janowie. Małżeństwo, które prowadziło loka otrzymany w prezencie od ojca mężczyzny, było blisko załamania. Co więcej, ani pani Małgorzata, ani pan Waldemar nie mieli doświadczenia w prowadzeniu gastronomii, a Gold stał się ich jednym źródłem dochodu. Dodatkowo właściciele mają do spłacenia kredyt wynoszący niemal dwa miliony złotych. Jednak to wcale nie brak wiedzy, okazał się tu największym problemem.

Widzowie byli świadkami prawdziwego skandalu, a sceny, które rozegrały się w restauracji, były wręcz nieprawdopodobne. Z ust pracowników padły porażające słowa, od których aż więdną uszy. Magda Gessler nie miała innego wyboru. Słynna restauratorka musiała wkroczyć do akcji. W oczach przerażonej kucharki natychmiast pojawiły się łzy. Nie sądziła, że konsekwencje jej zachowania mogą być aż tak poważne.

Kuchenne rewolucje: Magda Gessler grozi sądem

Sąd jest za takie zachowanie, wiesz? Przeczytaj sobie kodeks karny. A są świadkowie. Jakąś przyjemność ci to sprawia? – powiedziała Magda Gessler. Restauratorka nie zostawiła na kucharce suchej nitki. Kiedy dowiedziała się, jakie rzeczy mają miejsce w lokalu, była zdruzgotana.

– Wyżywasz się? Panienko, czego panience brak, kasy? Czemu jesteś taka wściekła? Masz teraz taki „start zero”, żeby pokazać, że jesteś kimś innym, niż wszyscy tutaj mówią – dodała, a w oczach przerażonej kobiety pojawiło się zakłopotanie i łzy. Chwilę przed całym zamieszaniem padły porażające słowa. Wyzwiskom nie było końca. Co takiego zrobiła młodsza szefowa kuchni?

  1. Dotarła do nas najsmutniejsza wiadomość. Żegnamy cenionego na całym świecie Polaka
  2. Nagła akcja na masową skalę, sabotaż w kościołach w całej Polsce. Właśnie się zaczęło
  3. Można zdębieć, Dagmara Kaźmierska urządziła scenę pod rezydencją Andrzeja Dudy. Żądała pilnej rozmowy z prezydentem

Kuchenne rewolucje: wyzwiska na antenie

Tym razem to nie Magda Gessler była osobą, która w Kuchennych rewolucjach rzuca talerzami i krzyczy wniebogłosy. Podczas spotkania z pracownikami restauracji Gold na jaw wyszła porażająca prawda, dotycząca jednej z kucharek. Jak się okazuje, zachowanie młodszej szefowej kuchni jest skandaliczne i zdecydowanie odbija się na sytuacji, w jakiej znajduje się lokal.

„Ruda s*ka”, „szmata” to epitety, którymi zdaniem pracowników Sylwia miała obrzucać starszą od siebie o 20 lat kucharkę Krystynę. Co więcej, wulgarne krzyki kobiety mały dochodzić nie tylko do pracowników, ale również do gości przebywających w restauracji.

Pani Sylwia jest ciężką osobą do pracy. Ma bardzo złe zdanie, na temat pani Krystyny. Obraża ją, nie powiem w jaki sposób. Przeklina przy gościach. Ma się za najważniejszą tutaj, że dzięki niej wszystko idzie, a nie idzie nic. Zero szacunku do nas, do pani Krysi – powiedziały kelnerki.

Na szczęście po interwencji Magdy Gessler atmosfera pomiędzy kucharkami się oczyściła, a Sylwia przeprosiła panią Krystynę. Restauratorce udało się zaprowadzić ład i porządek, a finalna kolacja zachwyciła gości lokalu, który zyskał nową nazwę – Gospoda Chałupka. Niestety, kiedy Magda Gessler powróciła do restauracji po Kuchennych rewolucjach, nie zastała w niej pani Krystyny. Starsza kucharka zdecydowała się zrezygnować z pracy.

ZOBACZ NAGRANIE I ZDJĘCIA:

To, co wydarzyło się w jednym z ostatnich odcinków programu Kuchenne rewolucje, widzowie zapamiętają na długo. Magda Gessler musiała interweniować. 

kuchenne rewolucje
screen player.pl / TVN S.A.

To nie pierwszy raz, kiedy Magda Gessler nie wierzyła w to, co dzieje się w odwiedzonym przez nią lokalu. Gwiazda kuchni odmieniła tysiące restauracji.

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Widzowie pokochali restauratorkę za jej szczerość, barwność i cięty język, a Kuchenne rewolucje stały się prawdziwym hitem TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. “Niebieski księżyc” pierwszy raz od 70 lat. Datę niezwykłego zjawiska lepiej od razu zapisz w kalendarzu
  2. Jak długo będzie trwała pandemia koronawirusa? Ekspert zdradził szczegóły. Mieszkańcy i turyści z całego świata czekają
  3. Wirusolog ujawnił, ilu zakażeń możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Cała Polska wstrzymała oddech
  4. Tomasz: ”Najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka”
  5. Co z wejściem na cmentarze na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź wiceministra zdrowia
  6. Widzowie wściekli na ostatnie „Pytanie na śniadanie”. Prowadzący bez skrupułów zamietli problem pod dywan
  7. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć

 

 

Poprzedni artykułZacznie się już dzisiaj w kościołach w całej Polsce. Nagły ”sabotaż” i akcja na wielką skalę
Następny artykułPorażające słowa eksperta. Ujawnił, co może stać się w maju, fatalna prognoza
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.