Ludzie odpoczywający na plaży nagle kompletnie oszaleli. Gdy emocje sięgnęły zenitu, w ruch poszły wszystkie plażowe sprzęty. W jednej chwili parasole i leżaki stały się przyrządami walki. Jak podaje o2.pl, na miejscu zjawiła się policja, dopiero po wezwaniu posiłków mogła przejąć kontrolę nad rozwścieczonym tłumem.

Wydarzenia, jakie miały miejsce w ten weekend przyprawiają o zawrót głowy. Grupa czterdziestu plażowiczów rzuciła się do walki, ludzie nie wiedzieli jak zareagować na ich agresywne zachowanie.

Ludzie na plaży spowodowali poważną bójkę

Jak podaje o2.pl, do zdarzenia doszło w Belgii, na plaży w Blankenberge we Flandrii Zachodniej. Bójkę sprowokowało czterdzieści osób siedzących na falochronach. Ratownicy podeszli do nich i poprosili, by opuścili niebezpieczne dla ich życia i zdrowia miejsce, spotkali się z buntem i wyzwiskami, chwilę później znaleźli się w ogniu walki.

Czterdziestu plażowiczów wykorzystało do tego celu wszystko, co mieli pod ręką. Rzucali leżakami w tłum, używali nawet parasoli, by okładać nimi innych. Na miejsce przyjechała policja, ale nie dało to żadnego skutku.

  1. Stanie się już dziś, wszystko potwierdzone. Rafał Trzaskowski wydał oficjalny komunikat
  2. Niebezpieczny wypadek na żywo w „Pytanie na śniadanie” TVP. Mogło źle się skończyć

Plaża została zamknięta

Dopiero po przybyciu na miejsce dodatkowych zastępów policji udało się zatrzymać rozwścieczony tłum. Wiele osób trafiło do aresztu. Wydarzenie odbiło się szerokim echem w Belgii. Najbardziej pokrzywdzeni byli przypadkowi świadkowie zdarzenia, najczęściej rodziny z dziećmi.

Z powodu zamieszek i nerwowej atmosfery, władze miasta zdecydowały się na zamknięcie plaży dla turystów jednodniowych:

-Przyjmowani będą tylko mieszkańcy, właściciele domków letniskowych, nocujący w mieście turyści i osoby tutaj pracujące. Dzięki tym działaniom mamy nadzieję przywrócić spokój – powiedziała burmistrz miasta Daphné Dumery dla portalu Daily Star.

Jak podaje o2.pl, okazało się, że większość zatrzymanych ma już za sobą kryminalną przeszłość. Uwagi ratowników wykorzystano jako pretekst do rozpętania ogromnych rozmiarów bójki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ludzie
fot.twitter.com/Jef Dweislap

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
  2. Podsiadło podczas występu, zaczął apelować do Kingi Dudy. Słowa poruszyły całą publiczność, nie będzie zadowolona
  3. Budzące grozę sceny w Warszawie. Nikt nie chciał się zatrzymać, wszyscy od razu uciekali
  4. Zapłacił na stacji banknotem 200-złotowym i odjechał. Kasjer przyjrzał się pieniądzom i zbladł
  5. Cena za kotlety schabowe w sejmowej stołówce zwala z nóg. Zwykli Polacy mogą przecierać oczy ze zdumienia

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl